خودروی جدید جک با نام جک Refine R3، وارد بازار چین شد. قیمت این خودرو از 64800 یوان آغاز شده و به 80 هزار یوان می‌رسد. برای اطلاع از مشخصات این خودرو با موتوتل همراه باشید.

Refine R3 یک مینی ون است که جلوپنجره‌ای بزرگ و درخشان دارد. این خودرو به هفت صندلی مجهز شده که با ترتیب 3، 2، 2 کنار هم قرار گرفته‌اند. نکته‌ی جالب در این خودرو پنجره‌های بزرگی است که در آن به‌کاررفته است.

مینی ون‌ها در بازار چین محبوبیت زیادی دارند و اغلب خانواده‌ها خرید مینی ون را به یک سدان یا شاسی بلند ترجیح می‌دهند. به همین خاطر هر خودروساز چینی حداقل چند مدل از این خودروها را عرضه می‌کند. البته خودروسازان خارجی به جز جنرال موتورز تمایل چندانی به تولید مینی ون‌ها ندارند.

مینی ون جدید جک

Refine R3 طراحی داخلی فوق‌العاده‌ای دارد. یک نمایشگر 10.25 اینچی درون آن تعبیه شده است. قدرت این خودرو از طریق موتور 1.6 لیتری چهار سیلندر با قدرت 120 اسب بخار تأمین می‌شود که به کمک جعبه دنده 5 سرعته، در اختیار چرخ‌ها قرار می‌گیرد.

Refine R3 طراحی ظاهری زیبایی ندارد اما بسیار خاص و مدرن است و جلو پنجره بزرگ، ظاهر قدرتمندی به آن بخشیده است. از بارزترین ویژگی‌های Refine R3 می‌توان به طراحی داخلی مطلوب، قیمت مناسب و موتور کمی ضعیف آن اشاره کرد. احتمالاً مینی ون جدید جک فروش خوبی در بازار چین خواهد داشت.

مینی ون جدید جک