در ابتدا پیش بینی می‌شد چری تیگو 5 با استقبال چندانی مواجه نخواهد شد، اما اکنون بیشترین فروش را در گروه خودروهای شاسی بلند به دست آورده است. با موتوتل همراه باشید.

به‌تازگی خودروهای شاسی بلند در تمام نقاط جهان با استقبال چشمگیری مواجه شده‌اند. در این بین خریداران ایرانی تنها تمایل به خرید خودروهای وارداتی با قیمت بالا داشتند و علی رغم این قیمت‌های گزاف باز هم استقبال بسیار خوبی از خودروهای شاسی بلند شد؛ به طوری که بیش از 50 درصد از سهم بازار خودروهای وارداتی متعلق به این خودروها بود.

با توجه به تقاضای بالا برای خودروهای شاسی بلند، چینی‌ها توانستند به خوبی به تقاضای بازار پاسخ داده و کراس اورهایی با امکانات و طراحی جدید، در کنار قیمت و شرایط فروش مناسب روانه بازار کنند.

یکی از شاسی بلندهای چینی که با موفقیت همراه بود، چری تیگو 5 است، خودروهایی که در خیابان‌های کشور دیده می‌شود. در ابتدا تصور می‌شد این شاسی بلند با استقبال خوبی رو به رو نخواهد شد اما اکنون بیشترین فروش را در زمره خودروهای شاسی بلند از آن خود کرده است.

چری تیگو 5 در تابستان 94 به‌عنوان اولین محصول شرکت مدیران خودرو با برند چری وارد بازار ایران شد و توانست با فروش بالای خود برند چری را در کشورمان سرشناس کند.

چری تیگو 5 در ارزیابی‌های کیفی و رضایت مشتریان که توسط سازمان استاندارد کشور انجام گرفته است، مرتبه بالایی در بین خودروهای هم رده خود داشته و از دلایل موفقیت این خودرو می‌توان به کیفیت مطلوب، امکانات رفاهی و ایمنی بالا، بدنه جا دار و طراحی مناسب آن اشاره کرد.