افزایش قابل توجه نرخ ارز در بازار کشورمان سبب گرانی خیلی از محصولات وارداتی شد. اکنون خودروهای وارداتی از برندهای معتبر دنیا نیز شاهد این افزایش قیمت بوده و شرکت آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی هم از افزایش بی‌سابقه محصولات خود خبر داده‌اند. با موتوتل همراه باشید.

در جدیدترین اخبار منتشرشده از شرکت آرین موتور، نماینده رسمی محصولات میتسوبیشی در بازار ایران، قیمت جدید محصولات این برند خودروسازی در کشور را اعلام کرده‌اند که هر یک بین یک میلیون تا حدود 35 میلیون تومان شاهد افزایش قیمت بوده‌اند.

در اطلاعیه صادرشده توسط آرین موتور، قیمت‌های جدید محصولات برند میتسوبیشی اعلام شده است:

Outlander PHEV 2018 که پیش از این با قیمت 317 میلیون تومان توسط آرین موتور عرضه می‌شد، اکنون با افزایش قیمت یک میلیون تومانی مواجه شده است.

Outlander 2017 دیگر محصول برند میتسوبیشی، با افزایش قیمت 30 میلیون تومانی رو به رو شده و اکنون با قیمت 309 میلیون تومان در دسترس خریداران قرار دارد.

Outlander 2018 در اسفندماه با قیمت 312 میلیون تومان به فروش می‌رسید، اکنون قیمت این خودرو به 327 میلیون تومان رسیده است.

ASX 2017 با افزایش قیمت مواجه شده است. این خودرو در اسفندماه قیمت 214 میلیون تومان داشت اما اکنون با قیمت 245 میلیون تومان عرضه می‌شود.

ASX 2018 افزایش قیمت 20 میلیون تومانی داشته و در فروردین ماه 97 با قیمت 259 میلیون تومان توسط نماینده رسمی میتسوبیشی در ایران روانه بازار می‌شود.

Lancer 2017 دیگر محصول میتسوبیشی است و با قیمت 177 میلیون تومانی در اسفندماه، اکنون با قیمت 194 میلیون تومان در فروردین ماه فروخته می‌شود.

Mirage 2017 به‌عنوان ارزان‌ترین خودروی برند میتسوبیشی، با قیمت 99 میلیون تومان در اختیار مشتریان قرار دارد که نسبت به اسفندماه افزایش قیمت 5 میلیون تومانی داشته است.

Mirage 2018 با افزایش قیمت 8 میلیون تومانی نسبت به اسفندماه، با قیمت 112 میلیون تومان توسط آرین موتور عرضه می‌شود.

به گفته‌ی شرکت آرین موتور، قیمت‌های جدید اجرا شده و تمام نمایندگی‌های میتسوبیشی باید نسبت به تغییر قیمت اقدام کنند. علاقه‌مندانمی توانند به مراجعه به سایت رسمی این شرکت، شرایط فروش محصولات میتسوبیشی را مشاهده کنند.