اگر به طرح‌های مفهومی شرکت DS فرانسه نگاه کنید، متوجه می‌شوید تمام این طرح‌ها به دنبال اجرای مأموریت خود برای نشان دادن آینده خودرویی این خودروساز لوکس فرانسوی هستند. اکنون یک طرح مفهومی دیگر از این شرکت فرانسوی فاش شده است. با موتوتل همراه باشید.

شرکت DS فرانسه تصویری از یک طرح مفهومی آینده نگرانه خود که افق خودروهای آینده برای سال 2035 است به نمایش گذاشته است. این طرح مفهومی با نام DS X E-Tense معرفی شده و تمام چیزی که از آن اطلاع داریم همین تصویر نیم رخ خودرو است.

آنچه در این تصویر دیده می‌شود، یک خودروی کوپه فول سایز است. چراغ‌های به نمایش درآمده در این تصویر هارمونی فوق‌العاده‌ای با انحناهای روی بدنه و رنگ خودرو دارد.

به احتمال زیاد، این طرح مفهومی از پیشرانه برقی استفاده خواهد کرد که اکنون خیلی از شرکت‌ها در این مسیر قرار گرفته‌اند. البته این تصویر برای نمایش خودرویی جدید با طراحی جدید نمایش داده نشده، بلکه شرکت DS قصد دارد زبان طراحی کاملاً متفاوت و آینده نگرانه این شرکت را برای تمام محصولات آینده خود به نمایش بگذارد.

طرح مفهومی جدید DS

احتمال می‌رود جزئیات بیشتری از این طرح مفهومی، در نمایشگاه خودروی پکن 2018 که تا دو هفته آینده برگزار می‌شود، توسط شرکت دی اس فرانسه اعلام شود. شرکت DS اعلام کرده بازار چین یکی از اصلی‌ترین بازارهای هدف برای خودروهای الکتریکی‌شان خواهد بود؛ چرا که با توجه به سلیقه و علاقه مردم چین طراحی شده است.

برند DS، برای آخرین بار در سال 2015 از یک طرح مفهومی رونمایی کرد و اکنون با نمایش طرح E-Tense الکتریکی کوپه خودنمایی می‌کند. البته از آن زمان تاکنون DS 7 Crossback شاسی بلند نیز رونمایی شد. اکنون طرح مفهومی جدید قرار است زبان جدید طراحی این شرکت را در معرض نمایش قرار دهد.