در ماه اخیر بازار ارز کشور با نوسانات زیادی همراه شد و خیلی از شرکت‌های واردکننده خودروهای خارجی به دلیل مشکلات موجود در تأمین ارز، اقدام به افزایش قیمت محصولاتشان کرده و برخی شرکت‌ها خصوصاً نمایندگان برندهای کیا این افزایش قیمت‌ها را به طور روزانه اعمال کردند. اکنون جدیدترین اخبار رامک خودرو حاکی از آن است: این شرکت افزایش قیمت چشمگیری در دو مدل خودرو رکستون و کوراندو اعمال کرده است. با موتوتل همراه باشید.

بنا به گزارش موتوتل، روز گذشته طی بخشنامه‌ای محصولات سانگ یانگ در ایران از افزایش قیمت تیوولی به نماینده انحصاری خود، شرکت رامک خودرو خبر داد. در تازه‌ترین خبرها نیز دو برند پر طرفدار رکستون و کوراندو مشمول این افزایش قیمت‌ها شده‌اند. شایان ذکر است اعمال این افزایش قیمت‌ها نسبت به سایر برندهای خودرو سازی متعادل ارزیابی می‌شود.

مدل 2018 رکستون در بخشنامه جدید با مبلغ 348 میلیون و 800 هزار تومان قیمت گذاری شده است؛ در حالی که این خودرو با قیمت 330 میلیون و 815 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار می‌گرفته است.

کوراندو 2018 خودروی دیگری است که قیمت قبلی آن 214 میلیون و 730 هزار تومان بوده و به تازگی با قیمت 239 میلیون و 800 هزار تومان به مشتریان فروخته می شود.

توجه داشته باشید مشتریانی که قصد خرید محصولات سانگ یانگ را دارند با در نظر گرفتن افزایش قیمت این شرکت می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های رامک خودرو نسبت به خرید خود اقدام کنند.