نوسانات موجود در بازار ارز باعث سردرگمی بسیاری از شرکت‌های وارد کننده خودرو شده است تا جائیکه مجبور به اعلام قیمت محصولات خود به صورت روزانه هستند و این افزایش قیمت‌ها به دلیل افزایش قیمت ارز کاملآ طبیعی است. کرمان موتور به نمایندگی محصولات هیوندای در کشورمان طی اطلاعیه‌ای جدید از شرایط و قیمت جدید هیوندای پرده برداشت. با موتوتل همراه باشید.

به گزارش موتوتل، کرمان موتور از اطلاعیه‌ای مبنی بر شرایط جدید فروش هیوندای سانتافه رونمایی کرد که بر طبق آن این خودرو با قیمت 335 میلیون تومان به فروش می‌رسد. همچنین امکان خرید نقد و اقساط این خودرو تا اواخر اردیبهشت ماه برقرار خواهد بود و با توجه به محدودیت ظرفیت اعلام شده، بدیهی است پس از اتمام ظرفیت مبادی ثبت نام بسته خواهد شد.

شرایط فروش جدید هیوندای سانتافه به این شرح است: مشتریان می‌توانند با نقدینگی 135 میلیون تومانی و تسهیلات 150 میلیون تومانی نسبت به خرید این خودرو اقدام کنند با در نظر گرفتن این مسئله که بازپرداخت تسهیلات 18 تا 36 ماهه در نظر گرفته شده است و خودروی تحویل داده شده مدل 2017 هست. ضمن اینکه در قیمت نهایی هیوندای سانتافه هزینه‌های شماره گذاری و بیمه بدنه نیز اعمال شده و مشتریان عزیز برای تحویل خودروی خود کافیست تنها تعرفه اعلامی را واریز نمایند.

هیوندای سانتافه