این طور به نظر می‌رسد زمان زیادی تا رونمایی آئودی s8 نمانده است، این خودرو توسط خودرو ساز آلمانی در حال تست سدان عملکرد بالا بدون پوشش استتاری است. با موتوتل همراه باشید.

به گزارش موتوتل، عکاسان موفق به ثبت تصاویری مخفیانه از این خودرو در نوربورگرینگ شده‌اند. تصاویری که در آن‌ها به ساختار اگزوز چهارقلو اشاره شده که معمولاً در مدل‌های s این خودرو تعبیه می‌شود و در قیاس با A8 استاندارد اندکی تغییر در بدنه این سدان اعمال کرده‌اند چرا که بیشتر این تغییرات برای اصلاح این خودرو بر ارتقای عملکرد آن متمرکز خواهد بود.

گفتنی است نیروی این خودرو نیز از نسخه‌ی پورشه پانامرا توربو تأمین می‌شود، این خودرو به موتور 4.0 لیتری تواین توربو v8 مجهز شده است.s8 کنونی قدرت 605 اسب بخار از موتور 4.0 لیتری TFSI دارد بنابراین این احتمال وجود دارد مدل جدید آن افزایش قدرت داشته باشد. البته گمانه زنی‌ها حاکی از آن است قدرت این مدل در حدود 650 اسب بخار خواهد بود.s8 این توانایی را خواهد داشت که به دیگر نیرو محرکه‌های پورشه نیز مجهز شود که شامل ساختار هیبریدی شارژی به کار رفته در پانامرا توربو S E-Hybrid نیز می‌شود که دلیل آن بهره‌وری این خودرو از پلتفرم MLB است.

به طور حتم اطلاعات بیشتری در مورد این خودرو در ماه‌های آینده منتشر خواهد شد.