شرکت سایپا به صورت محدود، پیش فروش کیا سراتو 2000 را آغاز کرده است. موتور این خودروی 4 سلیندر به حجم 1998 سی‌سی دارای قابلیت تولید 156 اسب بخار قدرت و 194 نیوتن متر گشتاور است. همچنین از شاخصه‌های دیگر این خودرو می‌توان به گیربکس 6 سرعته خودکار اشاره کرد. با موتوتل همراه باشید.

از تجهیزات و امکانات دیگر این خودرو می‌توان به مواردی چون ترمز جلو دیسکی و عقب کاسه‌ای، سیستم صوتی و مجهز به رادیو و قابلیت پخش MP3، ورودی USB+AUX+IPOD مجهز به 6 بلندگو،ABS-EBD، کیسه هوای سرنشینان جلو، چراغ‌های مه شکن جلو و عقب، فرمان هیدرولیک، چراغ هشدار دهنده عیب خودرو، شیشه‌های بالا بر برقی، آینه‌های جانبی برقی مجهز به چراغ راهنما، کلیدهای کنترلی بر روی فرمان، آینه‌های جانبی برقی مجهز به چراغ راهنما، کروز کنترل، سنسور نور، غربیلک فرمان و دسته دنده چرمی، سیستم تهویه مطبوع خودکار و رینگ 16 اینچی آلومینیومی اشاره کرد که با داشتن این همه امکانات جزء خودروهای فول آپشن سایپا محسوب می‌شود.

متقاضیان محترمی که قصد خرید محصولات سایپا را دارند توجه داشته باشند، شرایط پیش فروش مشارکت در تولید سراتو از مورخ 17 اردیبهشت ماه به صورت محدود مطابق جدول ذیل آغاز شده است.

سراتو 2000