جدیدترین اخبار اعلام می کند فولکس واگن در نمایشگاه خودروی پاریس که در ماه اکتبر برگزار می شود حضور نخواهد داشت. با موتوتل همراه باشید.

فولکس واگن خودروساز بعدی است که قصد ندارد در نمایشگاه خودروی پاریس حاضر شود.

براساس بیانیه‌ای که توسط بخش فرانسوی این شرکت منتشر شده، فولکس واگن برای مدل‌های جدیدی که قرار بود در این نمایشگاه رونمایی شوند مراسم تست خودرو و عرضه دیگری در پاریس برگزار می کند.

در بیانیه فولکس واگن آمده است: "ما به طور مداوم تأثیر حضور خود را در نمایشگاه خودرو بررسی می کنیم. این ارزیابی براساس سناریوها و کمپین‌های فروش برای محصولات جدید انجام می شود."

فولکس واگن بعد از بررسی فعالیت‌های ارتباطی خود در سال 2018، به این نتیجه رسیده در نمایشگاه خودروی پاریس حاضر نشود و به جای آن مراسمی اختصاصی برای رونمایی مدل‌های جدید در پاریس برگزار کند."

علی رغم حضور نیافتن فولکس واگن در نمایشگاه پاریس، دیگر برندهای این شرکت از جمله آئودی، پورشه، سئات و اشکودا در این مراسم حاضر خواهند شد. از دیگر برندهایی که در نمایشگاه پاریس حاضر نمی شوند فورد، اوپل و نیسان هستند.

خبر عدم حضور فولکس واگن در نمایشگاه پاریس ابهاماتی درباره چگونگی رونمایی خودروی شاسی بلند کوچک T کراس ایجاد کرده که قرار است در اواخر سال جاری روانه بازار اروپا شود اما هنوز به صورت تولیدی رونمایی نشده است.