با گران شدن ارز، شرکت ایران خودرو از قیمت جدید محصولات خود پرده برداشته است. بر این اساس، تمام محصولات این شرکت بین 2 تا 10 میلیون تومان گران شده‌اند. با موتوتل همراه باشید.

در شرایطی که خودروهای وارداتی هر روز گران‌تر می شوند، خودروسازان داخلی هم قیمت محصولاتشان را هرازگاهی افزایش می دهند. اکنون در جدیدترین لیست قیمت محصولات ایران خودرو شاهد افزایش قیمت 2 تا 10 میلیون تومانی هستیم.

در این لیست، خودروهای پژو 405 و دنا کمترین میزان گرانی را به خود اختصاص داده‌اند و این رقم به 2 میلیون تومان می رسد. پژو 2008 با بیشترین افزایش قیمت، 10 میلیون تومان گران شده است.

فهرست قیمت جدید محصولات ایران خودرو را مشاهده کنید:

قیمت جدید محصولات ایران خودرو

از نیمه‌ی دوم سال گذشته، قیمت خودرو به طور پیوسته رو به رشد است. شرکت‌های واردکننده ادعا می کنند ارز 4200 تومانی را دریافت نکرده‌اند و با لحاظ کردن نرخ آزاد ارز، محصولاتشان را به فروش می رسانند. خودروسازان داخلی هم از افزایش چشمگیر قیمت ارز استفاده کرده و به بهانه افزایش قیمت قطعات خودرو، قیمت محصولات خود را چند میلیون تومانی بالا برده‌اند. در حال حاضر گرانی خودروهای وارداتی، مونتاژی و تولید داخلی بسیار عادی شده و به راحتی نمی توان مانع افزایش قیمت خودرو شد.

با توجه به لیست جدید قیمت محصولات ایران خودرو، کدام یک از محصولات این شرکت ارزش خرید دارد؟