به تازگی یک محصول جدید پسابرجامی توسط شرکت خودروسازی سایپا وارد بازار شده است. این خودروساز داخلی در جدیدترین شرایط فروش محصولات خود از شرایط پیش فروش کیا سراتو 2000 آپشنال پرده برداشته که به عنوان یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت به حساب می‌آید. با موتوتل همراه باشید.

براساس اطلاعیه سایپا، مشتریان می توانند با سود مشارکت مناسب و پیش پرداخت خوب اقدام به خرید کیا سراتو 2000 آپشنال نمایند.

سایپا از شرایط پیش فروش خودروی پسابرجامی خود رونمایی کرد؛ براین اساس مشتریان می توانند با پرداخت 55 میلیون تومان این خودرو را با سود مشارکت 15 درصدی خریداری کنند.

مشتریانی که پیش از تحویل خودرو از خرید خود منصرف شوند از سود انصراف 12 درصدی سایپا برخوردار خواهند شد. هم اکنون این شرایط فروش فعال بوده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل کیا سراتو 2000 آپشنال نیز مردادماه 97 اعلام شده و قیمت قطعی آن در زمان ارسال دعوت‌نامه مشخص می شود؛ بدین ترتیب خریدار باید مابه‌التفاوت قیمت خودرو را در زمان تحویل پرداخت نماید.

اخیراً شرکت سایپا سیتروئن C3 را که محصول پسابرجامی دیگری از این خودروساز داخلی است وارد بازار کرده و این محصول در اولین مرحله فروش خود در چند دقیقه 4000 دستگاه به فروش رسیده است. با این حساب سایپا روزهای خوبی را پشت سر می گذارد.