وزیر صنعت و معدن از احتمال افزایش 9.6 درصدی محصولات پرفروش زیر 45 میلیون تومان خودروسازان داخلی خبر داده بود. اکنون شرکت ایران خودرو اعلام کرده قیمت سوزوکی ویتارا 14 میلیون تومان افزایش یافته است. با موتوتل همراه باشید.

شرکت خودروسازی ایران خودرو روزهای پرکاری را پشت سر می‌گذارد و اقدام به افزایش قیمت محصولات گران قیمت خود نموده است. در جدیدترین اطلاعیه منتشر شده توسط این شرکت، سوزوکی ویتارا شامل این طرح بوده و قیمت جدید آن اعلام شد.

شرکت ایران خودرو در جدیدترین اطلاعیه خود از قیمت سوزوکی ویتارا پرده برداشت که افزایش قیمت 14 میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

در این بخشنامه قیمت سوزوکی ویتارا دنده‌ای کلاس 10، 152 میلیون و 537 هزار تومان اعلام شده است. سوزوکی ویتارا کلاس 10 اتوماتیک نیز که قبلاً قیمت 147 میلیون و 176 هزار تومان داشت، اکنون با قیمت 161 میلیون و 305 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

نکته قابل توجه این است، آن دسته از مشتریانی که از ماه‌ها قبل با قیمت‌های بسیار کمتر اقدام به ثبت نام این خودرو کرده‌اند، اکنون باید مابه‌التفاوت زیادی به حساب ایران خودرو واریز کنند؛ البته در صورتی که این شرکت در ماه‌های آتی دوباره اقدام به افزایش قیمت نکند.