شرکت خودروسازی ایران خودرو از دوم خردادماه فروش فوری پژو 207 آی دستی را به صورت محدود آغاز کرد. این شرکت هم‌زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و به‌منظور پاسداشت این ایام خجسته اقدام به فروش فوری این خودرو کرده است. با موتوتل همراه باشید.

در طرح فروش ایران خودرو، پژو 207 آی دستی با قیمت 47 میلیون و 130 هزار تومان با موعد تحویل 30 روزه و با رنگ بندی متنوع به دست خریداران می‌رسد. طرح فروش فوری ایران خودرو از دوم خردادماه آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

ایران خودرو با هدف پاسخ دهی به نیاز مشتریان واقعی، امکان ثبت نام را تنها برای اشخاص حقیقی امکان پذیر کرده و هر کد ملی با شرط عدم ثبت نام در شش ماه اخیر، مجاز به ثبت نام تنها یک دستگاه از هر خودرو خواهد بود.

پژو 207i به موتور TU5 با قدرت 105 اسب بخار و گشتاور 142 نیوتن متر مجهز شده و دارای آپشن هایی چون سیستم مولتی‌مدیا 7 اینچی لمسی و پخش DVD و سیستم رهیاب، غربیلک فرمان طرح جدید با کلیدهای کنترلی، کروز کنترل، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، دوربین دید عقب، سنسور دنده عقب، چراغ‌های جدید جلو (چراغ روز)، چراغ‌های جدید عقب و آینه‌های جانبی مجهز به راهنما است.

علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 10 صبح امروز چهارشنبه دوم خردادماه با مراجعه به سامانه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو اقدام به ثبت نام کرده و از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.