به تازگی خیلی از واردکنندگان خودروهای خارجی به افزایش قیمت محصولات شان روی آورده اند. در این شرایط منتظر بودیم نماینده فولکس واگن نیز از افزایش قیمت این محصولات چینی در کشورمان خبر دهد. با موتوتل همراه باشید.

انتظار می رفت محصولات با کیفیت فولکس واگن نیز با افزایش قیمت قابل توجهی رو به رو شوند. اکنون ماموت خودرو، نماینده رسمی محصولات فولکس واگن در بازار ایران از افزایش قیمت اندک فولکس واگن پاسات 2018 خبر داده است.

ماموت خودرو، نماینده رسمی محصولات فولکس واگن در ایران از جدیدترین قیمت و شرایط فروش فولکس واگن پاسات 2018 پرده برداشت. بنا بر اطلاعیه منتشر شده، قیمت جدید این خودرو 308 میلیون تومان اعلام شده که نسبت به قیمت گذشته افزایش 5 میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

علاقه‌مندان به خرید فولکس واگن پاسات 2018 می‌توانند به نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کرده و با پرداخت وجه، خودروی مذکور را 30 روزه تحویل بگیرند. ماموت خودرو سود مشارکت و شرایط دیگری برای خریداران این خودرو لحاظ نکرده است.

افزایش قیمت فولکس واگن با توجه به گرانی‌های پی در پی محصولات کیا و هیوندای در ایران منطقی است و به نظر می‌رسد این شرکت انصاف بیشتری نسبت به دیگر شرکت‌های واردکننده دارد.