هاوال H2 یکی از شاسی بلندهای پرطرفدار چینی است که در بازار ایران وارد شده و توانسته در اولین پیش فروش خود به فروش هزاران دستگاه در طی چند دقیقه دست یابید. با موتوتل همراه باشید.

بازار سیاهی برای هاوال اچ 2 فراهم شده و سود چندین میلیون تومانی در عرض چند دقیقه نصیب دلالان کرده است. اکنون شرکت خودروسازی بهمن در اطلاعیه‌ی جدید خود از فروش جدید این خودرو خبر داده و احتمالاً این شاسی بلند چینی با افزایش قیمت همراه خواهد شد.

شرکت خودروسازی بهمن سال گذشته با شرکت هاوال وارد همکاری رسمی شد و در نشستی مطبوعاتی اعلام کرد به زودی محصولات این شرکت داخلی سازی می‌شود و در ابتدا خودروهای هاوال به صورت وارداتی و پس از آن به چرخه تولید بهمن موتور وارد می‌شوند تا مدل‌های بالاتری وارد بازار خودروی کشور شوند.

اکنون پیش فروش اولین مدل از محصولات هاوال انجام شده و دلالان به سمت خرید این خودرو هجوم آورده‌اند. بازار سیاه این خودرو طوری است که برخی دلالان توانستند به سودهای چند ده میلیونی دست یابند.

اکنون شرکت بهمن قصد دارد با شروع پیش فروش جدید هاوال H2 به نیاز مشتریان پاسخ داده و طبق قوانین سازمان حمایت، با 50 درصد پیش پرداخت اقدام به ثبت نام متقاضیان کند. به گفته‌ی مسئولین شرکت خودروسازی بهمن، قیمت هاوال اچ 2 با توجه به نرخ روز ارز محاسبه می‌شود و این شرکت به دنبال تثبیت قیمت این خودرو است.