ایران خودرو و سایپا در ماه‌های اخیر از طرح‌های متنوع فروش و پیش فروش محصولاتشان پرده برداشته‌اند. آن‌طور که پیداست این دو خودروساز داخلی تمایل زیادی به فروش فوری با قیمت پایین ندارند و بیشتر به دنبال پیش فروش هستند، چرا که می‌دانند به زودی قیمت محصولاتشان افزایش خواهد یافت. اکنون سایپا از شرایط پیش فروش کیا سراتو 2000 پرده برداشت. با موتوتل همراه باشید.

شرکت خودروسازی سایپا در جدیدترین اطلاعیه خود از شرایط پیش فروش کیا سراتو 2000 رونمای کرد و علاقه مندان می‌توانند از امروز اقدام به ثبت نام نمایند.

سایپا در بخشنامه‌ی جدید خود شرایط پیش فروش کیا سراتو 2000 را اعلام کرد و مشتریان از سود مشارکت 12 درصد و سود انصراف 9 درصد برخوردار خواهند شد. زمان ارسال دعوت‌نامه برای خریداران این خودرو هفته چهارم شهریورماه سال 97 خواهد بود و قیمت نیز براساس قیمت روز محاسبه شده و مابه‌التفاوت دریافت می‌گردد.

پیش پرداخت در نظر گرفته شده در این طرح پیش فروش، 55 میلیون تومان است. ظرفیت ثبت نام محدود بوده و با تکمیل ظرفیت، ثبت نام بسته خواهد شد. البته اولویت با مشتریانی است که زودتر اقدام به پرداخت مبلغ مذکور کنند.