شرکت پارس خودرو به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شرکت سایپا، از طرح‌های جدید فروش محصولات خود پرده برداشته است. هرچند در طرح فروش پارس خودرو خبری از تندر نبوده و تنها محصولات برلیانس این شرکت با موعد تحویل مناسب و قیمت قطعی در اختیار مشتریان قرار گرفته است. با موتوتل همراه باشید.

پارس خودرو در بخشنامه جدید خود از شرایط فروش محصولات برلیانس به مناسبت عید سعید فطر خبر داد. براساس این بخشنامه، مشتریان می توانند این خودروها را با موعد تحویل 30 روزه و با قیمت قطعی و قانونی خریداری کنند.

اولین خودروی ارائه شده، برلیانس H220 دستی با رینگ فولادی است که با قیمت 43 میلیون و 684 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار دارد. محصول بعدی، برلیانس H230 دستی با رینگ فولادی است که با همان قیمت ارائه شده است.

خودروی سوم در طرح فروش پارس خودرو، برلیانس H330 اتوماتیک 1.6 + مولتی (تریم مشکی) است که با قیمت 66 میلیون و 481 هزار تومان ارائه می‌شود. چهارمین خودرو، برلیانس H320 اتوماتیک 1.6 + مولتی (تریم مشکی) است که با قیمت 63 میلیون و 741 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار دارد.

لوکس‌ترین خودروی ارائه شده، برلیانس کراس اتوماتیک 1.6 (تریم مشکی) است که با قیمت 67 میلیون و 796 هزار تومان ارائه شده است.

تمام خودروهای برلیانس با بیمه بدنه رایگان عرضه می‌شوند. علاقه مندان می‌توانند از روز 20 خردادماه به سایت فروش پارس خودرو مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنند. این طرح فروش دارای ظرفیت محدود بوده و ثبت نام بعد از اتمام ظرفیت به پایان می‌رسد.