نوسانات بازار ارز باعث شده بسیاری از شرکت‌های خودروساز داخلی و همچنین واردکننده خودروهای خارجی اقدام به افزایش قیمت محصولاتشان نمایند. کرمان موتور که نماینده و تولید کننده محصولات لیفان و JAC در ایران محسوب می‌شود در اطلاعیه‌ای از افزایش قیمت دو محصول پرفروش خود یعنی جک S3 و جک J4 خبر داد که محصول دومی هنوز به بازار وارد نشده است!

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی کرمان موتور که به تازگی از محصول جدید خود یعنی جک J4 رونمایی کرده در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که قیمت این محصول و جک اس۳ از روز یازدهم تیرماه افزایش یافته و مشتریان جدید صرفا با قیمت‌های جدید ثبت سفارش خواهند کرد.

طبق بخشنامه صادرشده توسط کرمان موتور، متقاضیان خرید جک S3 و جک J4 می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت در سرتاسر کشور از شرایط فروش و پیش فروش متنوع استفاده نمایند.

جک S3 اتوماتیک که قبل از این با قیمت ۸۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به مشتریان عرضه میشد طبق این اطلاعیه با قیمت ۱۰۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته خواهد شد.

جک J4 اتوماتیک که قبل از این با قیمت ۶۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قابل سفارش بود طبق این اطلاعیه با قیمت ۷۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قابل سفارش خواهد بود.

قابل ذکر است که این محصول به تازگی معرفی شده و اولین سری این محصول با قیمت قبلی در شهریور ماه سال جاری به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

 

 

 

 

منبع: چرخان