به گزارش چرخان، گروه خودروسازی کرمان که با برند کرمان موتور خود در بین مردم شناخته می‌شود، این روزها به دلیل عدم تحویل قطعات النترا دچار مشکل شده و در وضعیت بحرانی قرار دارد، در بازار خودروهای خود شاهد نوساناتی است که همانند سایپا و ایران‌خودرو به دلیل عدم تعادل عرضه و تقاضا است. در ادامه به بررسی قیمت محصولات این شرکت در بازار تهران و تعرفه اصلی این شرکت می‌پردازیم.

 

 

قیمت رسمی و شرکتی لیفان X60 – اتوماتیک: ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۹۲ میلیون تومان / فاصله قیمت بازار و کارخانه جالب توجه است!

قیمت رسمی و شرکتی لیفان ۸۲۰: صد و نه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۱۵۸ میلیون تومان / افزایش قیمت شدید این خودرو نسبت به خرداد ماه!

جک اس ۳

قیمت رسمی و شرکتی جک S3 اتوماتیک: ۸۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۹۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان / این خودرو نیز افزایش قیمت شدیدی نسبت به ماه قبل داشته است.

جک S5 اتوماتیک

قیمت رسمی و شرکتی جک S5 اتوماتیک: ۱۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۱۶۱ میلیون تومان / این خودرو نیز نسبت به ماه قبل چیزی در حدود ۱۵ میلیون تومان گران شده است.

هیوندای I20

قیمت رسمی و شرکتی هیوندای I20: صد و ۱۵ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۱۷۴ میلیون تومان / این خودرو نیز چیزی در حدود ۲۰ میلیون تومان نسبت به ماه گذشته افزایش قیمت داشته است.

هیوندای اکسنت کرمان موتور

قیمت رسمی و شرکتی هیوندای اکسنت: ۱۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۱۶۲ میلیون تومان / این خودروی کرمان موتور نیز با افزایش قیمت ۱۵ میلیون تومانی روبرو شده است.

هیوندای النترا

قیمت رسمی و شرکتی هیوندای النترا ۲.۰: ۲۰۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۳۰۵ میلیون تومان / این خودروی پر سر و صدا نیز چیزی در حدود ۷۰ میلیون تومان نسبت به ماه گذشته گران‎‌تر شده است.

هیوندای سوناتا

قیمت رسمی و شرکتی هیوندای سوناتا LF: دویست و چهل و هشت میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۳۷۵ میلیون تومان / این خودرو نسبت به ماه گذشته دقیقا ۵۰ میلیون تومان گران شده است!

هیوندای توسان کرمان موتور

قیمت رسمی و شرکتی هیوندای توسان TL: دویست و هفتاد و هشت میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۴۳۵ میلیون تومان / این خودروی کرمان موتور نیز چیزی در حدود ۷۰ میلیون تومان گران شده است.

هیوندای سانتافه

قیمت رسمی و شرکتی هیوندای سانتافه DM: سیصد و ۵۷ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۵۱۰ میلیون تومان / این خودرو نیز چیزی در حدود ۸۰ میلیون تومان نسبت به ماه گذشته گران شده است که حتی گمانه زنی‌هایی برای افزایش قیمت بیشتر این خودرو وجود دارد.

 

 

منبع: چرخان