بازار خودروهای خارجی این روزها از جنجال خردادماه دور شده ولی این دوری از جنجال نه تنها منجر به کاهش قیمت‌ها نشده بلکه بسیاری از خودروهایی که تا چند ماه گذشته قیمت‌های بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان معامله می‌شدند، حالا با قیمت BMW سال گذشته مورد معامله قرار می‌گیرند که در این بین محصولات هیوندای سهم بسزایی در این اتفاق دارند.

به گزارش چرخان، محصولات این برند آسیایی در بازار خودروهای خارجی جنجال زیادی به پا کرده و محبوب‌ترین محصول این شرکت یعنی سانتافه برای اولین بار به قیمت بالای ۶۰۰ میلیون تومان رسیده و بسیاری از محصولات این شرکت نیز به مرز ۴۰۰ میلیون تومان رسیده‌اند و حتی این عدد را رد کرده‌اند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

قیمت هیوندای النترا ۲.۰ فول ۲۰۱۷ در نمایندگی رسمی هیوندای در ایران: توقف فروش / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۳۲۱ میلیون تومان / این خودرو نسبت به خردادماه افزایش قیمت ۵۰ میلیون تومانی داشته است.

قیمت هیوندای النترا ۲.۰ فول ۲۰۱۸ در نمایندگی رسمی هیوندای در ایران: ۲۲۴ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۳۵۳ میلیون تومان / این خودرو نسبت به ماه قبل افزایش قیمت ۴۰ میلیون تومانی داشته است.

قیمت هیوندای سوناتا LF  فول بنزینی ۲۰۱۷ در نمایندگی رسمی هیوندای در ایران: ۲۴۳ میلیون و ۹۸۴ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۳۸۷ میلیون تومان / این خودرو نسبت به ماه گذشته افزایش قیمت ۷۰ میلیون تومانی داشته است.

قیمت هیوندای سوناتا ۲۰۱۷ هیبرید +GLS در نمایندگی رسمی هیوندای در ایران: ۲۲۱ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۳۸۳ میلیون تومان / این خودرو نسبت به ماه گذشته افزایش قیمت ۶۰ میلیون تومانی داشته است.

قیمت هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ هیبرید GL در نمایندگی رسمی هیوندای در ایران: ۳۶۳ میلیون تومان و ۹۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۳۸۵ میلیون تومان / این خودرو نسبت به ماه گذشته افزایش قیمت ۷۰ میلیون تومانی داشته است.

قیمت هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ هیبرید GLS در نمایندگی رسمی هیوندای در ایران: ۳۷۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۴۱۵ میلیون تومان / این خودرو نسبت به ماه خرداد افزایش قیمت ۹۰ میلیون تومانی داشته است.

قیمت هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ هیبرید +GLS در نمایندگی رسمی هیوندای در ایران: ۳۸۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۴۳۴ میلیون تومان / این خودرو نسبت به ماه گذشته افزایش قیمت ۷۰ میلیون تومانی داشته است.

قیمت هیوندای توسان ۲۰۱۷ – فول در نمایندگی رسمی هیوندای در ایران: توقف فروش / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۴۴۲ میلیون تومان. / این خودرو نسبت به ماه گذشته افزایش قیمت ۵۰ میلیون تومانی داشته است.

قیمت هیوندای توسان ۲۰۱۷ – فول + اتوپارک در نمایندگی رسمی هیوندای در ایران: ۲۵۰ میلیون و ۴۱۶ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۴۵۳ میلیون تومان. / این خودرو نسبت به ماه گذشته افزایش قیمت حدود ۱۰۰ میلیون تومانی داشته است.

قیمت هیوندای سانتافه . فول . اتوپارک ۲۰۱۷ در نمایندگی رسمی هیوندای در ایران:  ۲۸۷ میلیون و ۲۹۲ هزار تومان/ قیمت این خودرو در بازار تهران: ۶۱۰ میلیون تومان / این خودرو نسبت به ماه گذشته افزایش قیمت حدود ۱۳۰ میلیون تومانی داشته است! (دقیقا به اندازه یک سراتو سایپا گران شده است!)

 

 

منبع: چرخان