فروش مستقیم و بی واسطه خودروهای داخلی توسط خودروسازان به یک معضل بزرگ تبدیل شده و اکثر خودروسازان داخلی از فروش فوری و با قیمت قطعی محصولاتشان طفره می‌روند. شرکت خودروسازی پارس خودرو در اطلاعیه‌ای از فروش خانواده محصولات برلیانس خود خبر داد که مدت‌هاست وجود داشته و ادامه دارد.

به گزارش چرخان، پارس خودرو که از زیرمجموعه‌های گروه خودروسازی سایپا محسوب می‌شود، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که متقاضیان خرید خانواده برلیانس این شرکت می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های سایپا در سرتاسر کشور، اقدام به ثبت سفارش خود با شرایط ویژه نقد و اقساط برای بعضی از محصولات خانواده برلیانس نمایند که همه محصولات این خانواده با قیمت قطعی نیز به فروش می‌رسد.

این شرایط فروش از امروز آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت تعیین شده ادامه خواهد داشت و به محض اتمام ظرفیت، مبادی ثبت نام بسته خواهد شد.

پیش فروش مشارکت در تولید نقدی برلیانس H300 و H200 با قیمت قطعی

اولین طرح فروش این شرکت با قیمت قطعی بوده و انواع خودروهای موجود در این خانواده عرضه شده است.

اولین خودروی این طرح برلیانس H220 دنده‌ای با رینگ فولادی بوده که با قیمت ۴۳ میلیون و ۶۸۴ هزار تومان با پیش پرداخت ۲۱ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه قابل ثبت نام است.

دومین خودروی این طرح برلیانس H230 دنده‌ای با رینگ فولادی بوده که با قیمت ۴۳ میلیون و ۶۸۴ هزار تومان با پیش پرداخت ۲۱ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه قابل ثبت نام است.

سومین خودروی این طرح برلیانس H320 دنده‌ای ۱.۶ تریم مشکی است که با قیمت ۵۶ میلیون و ۸۳۶ هزار تومان با پیش پرداخت ۲۸ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه قابل ثبت نام است.

چهارمین خودروی این طرح برلیانس H330 دنده‌ای ۱.۶ تریم مشکی است که با قیمت ۵۴ میلیون و ۸۶۴ هزار تومان با پیش پرداخت ۲۷ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه قابل سفارش است.

پنجمین خودروی این طرح برلیانس H320 اتوماتیک ۱.۶ + مولتی‌مدیا تریم مشکی است که با قیمت ۶۳ میلیون و ۷۴۱ هزار تومان با پیش پرداخت ۳۱ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه سال جاری قابل سفارش است.

ششمین خودروی این طرح برلیانس H330 اتوماتیک ۱.۶ + مولتی‌مدیا تریم مشکی است که با قیمت ۶۶ میلیون و ۴۸۱ هزار تومان با پیش پرداخت ۳۳ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه سال جاری قابل سفارش است.

سود مشارکت همه این طرح ها ۱۵ درصد بوده و سود انصراف نیز ۱۲ درصد قید شده است. موعد تحویل نیز در هفته چهارم مهرماه خواهد بود.

پیش فروش مشارکت در تولید اعتباری برلیانس H200

همچنین مشتریانی که قصد خرید اعتباری برلیانس را داشته باشند می‌توانند از شرایط اقساطی گروه ۲۰۰ این محصول استفاده کنند. تسهیلات در نظر گرفته در این طرح ۱۵ و ۲۰ میلیون تومان بوده و مشتریان امکان پرداخت ۱۲ تا ۲۴ ماهه را خواهند داشت که تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی صرفا به صورت یک‌ساله ارائه می‌شود.

نرخ تسهیلات در نظر گرفته شده ۱۸ تا ۲۳ درصد بوده و قیمت قطعی نیز در زمان صدور دعوت‌نامه مشخص می‌شود. مبلغ پیش پرداخت برای خرید نیز ۲۰ میلیون تومان بوده و به این پیش پرداخت نیز سود مشارکت ۱۵ درصدی تعلق می‌گیرد و مشتری از سود انصراف ۱۲ درصد بهره‌مند خواهد شد.

 

 

 

منبع: چرخان