در پی استقبال بسیار خوب از مرحله اول فروش خودروی تیگو7 ، مرحله دوم فروش این خودرو روز 3 شنبه مورخ 26 تیرماه راس ساعت 11 آغاز خواهد گردید ، لذا علاقمندان و متقاضیان محترم میتوانند با رجوع به کلیه نمایندگی های شرکت مدیران خودرو در این روز نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام نمایند ، و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.cheryco.ir مراجعه نمایند.
چری تیگو 7 در بازار ایران به یک پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژ مجهز است که می‌تواند حداکثر 147 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه و 210 نیوتن‌متر در 1750 دور در دقیقه را تولید کند. گیربکس نصب شده روی تیگو 7 از نوع 6 دنده خودکار دوکلاچه است و مصرف سوخت این خودرو 6.3 لیتر در هر صد کیلومتر ترکیبی است.
روی چری تیگو 7 دوربین 360 درجه نصب شده و در جلو و عقب خودرو سنسورهای پارک قرار داده شده‌اند. همچنین سیستم‌های ترمز و پایداری EBD ، ABS ، TCS و ESP نصب شده‌اند و سیستم TPMS که برای کنترل باد لاستیک‌ها است، روی تیگو 7 بکار رفته است.
در داخل خودرو یک صفحه نمایش 9 اینچی لمسی به کار رفته است و سیستم روشن شدن پیشرانه خودرو به صورت دکمه‌ای است. از دیگر تجهیزات رفاهی بکار رفته روی تیگو 7 می‌توانیم به سیستم ورود بدون کلید، روکش چرمی صندلی‌ها و سقف پانوراما نیز اشاره کنیم.
 

منبع: خودرو بانک