با تلاطم بازار ارز و نوسانات موجود در بازار خودروهای با کیفیت خارجی، بسیاری از شرکت‌های واردکننده دست از کار کشیده‌اند و در این بین واردکنندگان محصولات چینی نیز عرصه را برای افزایش قیمت چندباره محصولاتشان باز دیده و در جدیدترین اطلاعیه صادر شده توسط مدیران خودرو، قیمت تیگو ۷ برای چندمین در هفته‌های اخیر افزایش یافت.

به گزارش چرخان، مدیران خودرو نماینده رسمی محصولات چری در ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از روز ۲۶ تیرماه سال جاری کلیه نمایندگان این شرکت می‌بایست تیگو ۷ را با قیمت جدید به مشتریان عرضه کنند که با یک جستجوی ساده می‌توان به روند و فاصله افزایش قیمت این محصول در هفته‌های اخیر پی برد که جای نهادهای نظارتی در این بین خالیست!

طبق اعلام مدیران خودرو، قیمت جدید تیگو ۷ با افزایش قیمت حدود ۵ میلیون تومانی به ۱۷۷ میلیون تومان رسیده و این در حالیست که تا قبل از این با قیمت ۱۷۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به مشتریان عرضه میشد. قیمت جدید بر روی کلیه طرح‎های پیش فروش اعمال خواهد شد و مشتریان برای خرید نقدی نیز صرفا با قیمت جدید قادر به ثبت سفارش خواهند بود.

گفتنی است ک با قیمت فعلی این خودرو و درست چندماه قبل از این خودروهای با کیفیت رو دنیا خریداری میشد که حالا به بالای ۴۰۰ میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کردند.

 

 

منبع: چرخان