محسن جهرودی در جریان بازدید خود از یک واحد صنعتی قطعه ساز در شیراز، بر لزوم حمایت دولت و مجلس از خودروسازان تاکید و آن را عاملی در جهت افزایش تولید و اشتغالزایی دانست.
بر این اساس مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا همزمان با برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو در شیراز از شرکت صنعتی اخشان بازدید کرد.
وی در بازدید از مراحل تولید و مونتاژ مجموعه کامل کمربند خودروهای سواری این واحد صنعتی بر لزوم انتقال دانش روز و تجهیزات پیشرفته تاکید و اعلام امیدواری کرد که قطعه سازان بتوانند با عبور از مشکلات و بحران های موجود در کشور همچنان چراغ این صنعت مهم را روشن نگاه دارند.
به گزارش پایگاه خبری عصر خودرو، جهرودی همچنین حمایت دولت و مجلس از خودروسازان در شرایط بحرانی و تحریم های دشمنان را موجب رونق بازار خرید و فروش محصولات داخلی و عاملی در جهت افزایش فرآیند تولید قطعه سازان و گسترش هر چه بهتر اشتغالزایی در این منطقه و سطح کشور دانست.
لازم به ذکر است واحد صنعتی اخشان در حد فاصل شیراز _ سپیدان و در منطقه صنعتی هما شهر قرار دارد و با تولید روزانه 6500 ست از مجموعه کامل کمربند ایمنی ( جمع کن- ریل تنظیم ارتفاع- قفل-کمربند) خودروهای سواری تولید داخل به عنوان یکی از تامین کنندگان قطعات با شرکت سازه گستر و گروه سایپا همکاری دارد.
 

منبع: خودرو بانک