نیسان ایکس تریل ۲۰۱۸ از جمله محصولات جدید شرکت نیسان است که به تازگی وارد ایران شده و طبق اخبار منتشرشده از سوی روابط عمومی نماینده رسمی نیسان در ایران، این محموله که به تازگی از گمرک کشور ترخیص شده است، به دست مشتریان رسیده و حالا بازار ایران باید شاهد حضور این محصول با کیفیت نیسان باشد.

به گزارش چرخان، نماینده رسمی محصولات نیسان در ایران اعلام کرد که اولین محموله در گمرک مانده این شرکت که حامل نیسان ایکس تریل ۲۰۱۸ بوده، ترخیص شده و این شرکت طبق تعهدات انجام شده به مشتریانش، این خودروها را به آنها تحویل داده است.

نیسان ایکس تریل ۲۰۱۸ که با ظاهر و امکانات جدید به بازار عرضه شده است، در حال حاضر به دست مشتریان ایرانی رسیده و با توجه به تفاوت قیمت فاحش بین قیمت خریداری شده و همچنین قیمت فعلی بازار برای مدل قبلی این خودرو، می‌بایست منتظر قیمت‌های بسیار بالا برای این خودرو باشیم که شاید رکوردی دیگر برای محصولات نیسان را در ایران رقم بزند.

نیسان ایکس‌تریل ۲۰۱۸ از جمله خودروهای نیسان است که در سال ۲۰۰۰ به بازار خودرو معرفی شد و در سال‌های ابتدایی از موفقیت چندانی برخوردار نبوده ولی گذشت زمان، تغییر ابعاد آن و اضافه شدن امکانات بی نظیر نیسان باعث شد که رونق فروش این خودرو نیز بالاتر رفته و کار به جایی برسد که در ۹ کشور دنیا مونتاژ شده و در سال ۲۰۱۷ جزو خودروهای پرفروش دنیا لقب بگیرد. ادامه دارد…

از مشخصات این خودرو می‌توان به موتور ۲.۷ لیتری آن اشاره کرد که قدرت ۱۷۱ اسب بخاری را در اختیار راننده قرار می‌دهد. مصرف سوخت ترکیبی ۸.۳ لیتری این خودرو در کنار مصرف جاده ۶.۶ لیتری آن از جمله ویژگی‌هایی است که باعث می‌شود این خودرو را در این رده جزو بهترین گزینه‌های موجود برای خرید قرار دهیم.

استفاده از گیربکس اتوماتیک CVT با قابلیت تعویض دستی از دیگر ویژگی‌های موجود در این نسخه از ایکس تریل است. از جمله ویژگی‌ها و آپشن‌های رفاهی این خودرو کیفیت بسیار بالای سیستم صوتی و تصویری آن است که قطعا تفاوت آن را با خودروهای هم‌رده حس خواهید کرد. استفاده از یک نمایشگر ۷ اینچی با کیفیت، استفاده از سیستم صوتی با برند Bose هر آن‌چیزی است که برای یک خودروی لوکس احتیاج خواهید داشت.

در مورد قیمت گذاری این خودرو نیز باید بدانید که فروش نیسان ایکس تریل ۲۰۱۸ توسط جهان نوین آریا؛نماینده رسمی این برند در ایران با قیمت ۳۴۰ میلیون تومان در اوایل سال جاری انجام شد و حالا خریداران این خودرو می‌توانند با حداقل قیمت ۵۵۰ میلیون تومان نسبت به فروش خودروی خریداری شده خود اقدام نمایند.

 

 

منبع: چرخان