به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه جدید خود از قیمت جدید محصولاتش خبر داد که از جمله تغییرات ایجاد شده در این لیست قیمت، حذف تندر ۹۰ و سوزوکی گرند ویتارا است که طبق خبر قبلی چرخان، به دلیل عدم تامین قطعات لازم از سوی رنو انجام گرفته است.

قیمت محصولات ایران‌خودرو

وانت آریسان دوگانه سوز با کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ با قیمت ۳۱ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

پژو ۴۰۵ بنزینی با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و یورو۴ بهینه با قیمت ۳۲ میلیون و ۹۴۴ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

پژو ۴۰۵ دوگانه سوز  با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و یورو۴ با قیمت ۳۴ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان به مشتریان فروخته می‌شود.

پژو ۴۰۵ اس‌ال‌ایکس ۱۶ سوپاپ بنزینی با موتور تیو۵ و ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ بهینه با قیمت ۳۵ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان فروخته می‌شود.

پژو پارس سال با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و سیستم اخطار سرقت و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۰ میلیون و ۷۷۴ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو پارس سال با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۰ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو پارس سال دوگانه سوز با ترمز ضدقفل و ایموبیلایزر و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و یورو۴ با قیمت ۴۲ میلیون و ۲۴۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو پارس LX با موتور ۱۶سوپاپ تیو۵ مالتی پلکس و ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و هندزفری و ایموبیلایزر و ترمز چرخ‌های عقب دیسکی و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۲ میلیون و ۴۸۱ هزار تومان فروخته می‌شود.

پژو پارس LX با موتور ۱۶ سوپاپ تیو۵ با ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و غربیلک فرمان طرح جدید و هندزفری و ایموبیلایزر و ترمز چرخ‌های عقب دیسکی و سیستم اخطار سرقت و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۲ میلیون و ۶۶۳ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو پارس اتوماتیک سال با ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم بژ و ایموبیلایزر و یورو۴ با قیمت ۵۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با ترمز ضدقفل و کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و یورو۴ بهینه با قیمت ۳۶ میلیون و ۲۸۶ هزار تومان فروخته می‌شود.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۱ میلیون و ۹۴۲ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو ۲۰۶ صندوقدار وی ۸ با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و یورو۴ بهینه با قیمت ۴۲ میلیون و ۷۶۳ هزار تومان عرضه می‌شود.

پژو ۲۰۷ دنده دستی جدید با قیمت ۴۷ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان فروخته می‌شود.

پژو ۲۰۷ دنده اتوماتیک با قیمت ۵۴ میلیون و ۳۶۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

سمند ال‌ایکس سال بنزینی مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ بهینه با قیمت ۳۳ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان فروخته می‌شود.

سمند ال‌ایکس EF7 پایه گازسوز مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ با قیمت ۳۶ میلیون و ۸۲ هزار تومان فروخته می‌شود

سمند ال‌ایکس EF7 پایه گازسوز مالتی پلکس با مخزن ۱۰۰ لیتری و کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ با قیمت ۳۶ میلیون و ۶۱۷ هزار تومان عرضه می‌شود.

سمند ال‌ایکس EF7 بنزینی با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ با قیمت ۳۴ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان فروخته می‌شود.

سورن ELX جدید با موتور EF7 بنزینی و کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ با قیمت ۴۱ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان عرضه می‌شود.

سورن ELX جدید توربوشارژ با کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو۴ با قیمت ۴۲ میلیون و ۹۴۱ هزار تومان فروخته می‌شود.

طبق اطلاعیه جدید ایران‌خودرو تولید این خودرو متوقف شده و مشتریان طرح‌های قبلی و متقاضیان جدید می‌توانند از خودروی اچ۳۰ کراس این گروه خودروسازی استفاده نمایند.

 

رانا LX ایران‌خودرو با تریم مشکی و یورو ۴ بهینه با قیمت: ۳۹ میلیون و ۵۰۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

دنا با کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم مشکی و یورو۴ با قیمت ۴۶ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان عرضه می‌شود.

دنا با کیسه هوای راننده و سرنشین و تریم دو رنگ و یورو۴ با قیمت ۴۶ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان عرضه می‌شود.

دنا پلاس با کیسه‌های هوای راننده و سرنشین و جانبی و یورو۴ با قیمت ۵۳ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان فروخته می‌شود.

دنا پلاس توربو شارژ با کیسه‌های هوای راننده و سرنشین و تریم مشکی و یورو۴ با قیمت ۵۸ میلیون و ۸۸ هزار تومان عرضه می‌شود.

هایما اس ۷ توربو دنده اتوماتیک با کیسه هوای راننده و سرنشین، جانبی و تریم تیره و یورو۵ با قیمت ۱۰۴ میلیون و ۳۱۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

هایما اس ۵ توربو دنده اتوماتیک با کیسه هوای راننده و سرنشین، جانبی و پرده‌ای، تریم تیره و یورو۵ با قیمت ۹۸ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

H30 Crossدنده اتوماتیک با تریم تیره و چهار کیسه هوا و استاندارد آلایندگی یورو۴ با قیمت ۵۰ میلیون و ۴ هزار تومان فروخته می‌شود.

 

 

منبع: چرخان