خودروساز کره ای، هیوندای از برنامه خود برای عرضه هشت محصول جدید در هند خبر داده که شامل یک شاسی بلند برقی طی دو سال آینده نیز می شود.

مهم ترین محصول جدید این برند در سال جاری هیوندای سانترو خواهد بود که در فصل فستیوال امسال مجددا عرضه می شود. این خودروساز هم چنین از برنامه خود برای عرضه گرند i10 جدید در سال 2019 خبر داده است.

این اقدامات نتیجه برنامه هیوندای برای کاهش دوره تولید مدل ها به پنج یا شش سال و فیس لیفت در هر دو سال است. گرند i10 جدید یکی از هشت محصول جدیدی است که قرار است تا سال 2020 در این کشور عرضه شوند. گمان می رود این استراتژی محصول تهاجمی موقعیت این خودروساز در هند را تقویت کند. اگرچه این خودروساز تصمیم گرفته در مورد برنامه های توسعه خود سکوت کند اما گفته می شود این خودرو بر اساس پلتفرمی جدید ساخته می شود که گمان می رود سبک تر، انعطاف پذیرتر، ایمن تر و عریض تر از مدل قبلی آن باشد.

 عرضه هیوندای گرند i10 جدید در سال 2019

گرند i10 مدل 2019 دارای به روز رسانی های طراحی خواهد بود البته عناصر طراحی جوان پسند خود را حفظ خواهد کرد. گمان می رود کابین این خودرو با روکش دو رنگ جدید و یک سیستم سرگرمی با نمایشگر لمسی عرضه شود. ویژگی ایمنی استاندارد این خودرو شامل ABS و کیسه هوای جلوی دوگانه خواهد بود.

 عرضه هیوندای گرند i10 جدید در سال 2019

گمان می رود گرند i10 جدید از گزینه های موتور بنزینی و دیزلی کنونی خود بهره ببرد. مدل بنزینی این خودرو همچنان با موتور 1.2 لیتری Kappa با قدرت 81 اسب بخار و گشتاور 114 نیوتون متر عرضه می شود در حالی که مدل دیزلی آن دارای موتور 1.2 لیتری سه سیلندر با قدرت 74 اسب بخار و گشتاور 190 نیوتون متر خواهد بود. هر دوی این مدل ها به گیربکس دستی پنج سرعته مجهز می شوند در حالی که مدل بنزینی آن با گیربکس اتوماتیک چهار سرعته نیز همراه می شود.

 عرضه هیوندای گرند i10 جدید در سال 2019

 

 

منبع: وب سایت خودرو