در فصل تابستان و تعطیلات، معمولاً هتل‌ها، مسافرخانه‌های و اقامت‌گاه‌های بین جاده‌ای بسیار شلوغ هستند. شاید بسیاری از افراد به‌دلیل تکمیل ظرفیت اقامت‌گاه‌ها سفر خود را لغو کنند یا در نهایت به انواع چادرهای مسافرتی بسنده کنند. شاید افرادی به‌دنبال مکانی بی سروصدا یا استراحت راحت در دل طبیعت باشند. همه‌ی افراد توانایی خرید کاروان یا تریلرهای مخصوص خواب را ندارند؛ یک شرکت نوپا با ایده‌ی تریلر کوچک مسافرتی، محصول جالبی را عرضه کرده است.

تریلر مسافرتی هیتچ هتل / Hitch Hotel

مجموعه‌ی شرکت هیتچ هتل (Hitch Hotel) ادعا می‌کند که محصول آن‌ها، اولین تریلر بدون چرخ تاشو است. همانطور که از ادعای تیم هیتچ هتل مشخص است، برای استفاده از این تریلر نیازی به مشکلات نصب و رانندگی تریلرهای بزرگ و گران‌قیمت نیست؛ درواقع تریلر این شرکت به‌عنوان قسمتی از بدنه‌ی خودرو محسوب می‌شود نه یک تریلر بکسل شونده. این تریلر می‌تواند به‌عنوان فضای بیشتر صندوق عقب استفاده شود؛ ۱۷۰۰ لیتر فضای آن، امکان حمل سه دوچرخه یا انواع تجهیزات سفر را فراهم می‌کند.تریلر هیتچ هتل به‌گونه‌ای سرهم شده است تا باران به داخل آن نفوذ نکند. می‌توان از طریق حالت کشویی، طول تریلر را بیش از ۲ متر افزایش داد تا مجموع ظرفیت فضای داخلی آن به ۳۸۲۳ لیتر افزایش پیدا کند و درواقع یک تریلر مسافرتی جمع و جور برای استراحت و خواب سه فرد بالغ در اختیار گرفت. کف تریلر چند پایه تعبیه شده است تا در حالت سکون، تحمل وزن افراد را هم داشته باشد.


تریلر مسافرتی هیتچ هتل / Hitch Hotel

جنس تریلر هیتچ هتل از آلومینیوم T6 و فایبرگلس سبک‌وزن بوده و اتصال آن از نوع کلاس 3 است که امکان تبدیل آن به کلاس 2 اتصال تریلر هم امکان پذیر خواهد بود. همانطور که در تصاویر مشخص است، حتی خودروهای کوچکی مانند مینیکوپر هم توانایی حمل این تریلر را دارند. مدل کلاسیک هیتچ هتل یک دریچه‌ هوای سفقی، دو پنجره‌ی جانبی، درگاه USB و سوکت ۱۲ ولت دارد. مجموعه‌ی این شرکت قول داده است تا درآینده‌ای نزدیک، تجهیزات بیشتر مانند سیستم تهویه هم به این تریلر جالب اضافه شود. شرکت هیتچ هتل، کیک‌استارتر خود را راه انداخته که در طول ۱۲ روز، ۱۷۱ هزار و ۶۰۳ دلار جمع‌آوری شده است؛ هر تریلر این شرکت با قیمت ۳ هزار و ۴۹۹ دلار و ارسال رایگان فروخته می‌شود. ایده‌ی این شرکت در عین سادگی بسیار کاربردی است که بدون شک فروش آن در تعطیلات بیشتر خواهد بود.

 


 

منبع: زومیت