برند هامر از سال 2010 به خاطره‌ها پیوست. به این ترتیب شما اگر به دنبال خرید یک هامر شهری باشید باید در بازار دست‌دوم‌ها به دنبال آن باشید؛ اما وقتی‌که می‌توان نسخه نظامی این آفرود ر نمادین را در حالت صفرکیلومتر خرید پس چرا به دنبال نمونه‌های کارکرده بود؟ شرکت Mil-Spec اتوموتیو در حال عرضه نسخه سفارشی از هامر H1 است. البته این خودرو اصلاً ارزان‌قیمت نخواهد بود.

 


اولین کار بازسازی و ترمیم فریم هامر بوده است. سپس شاهد افزایش 8 اینچی پهنای خودرو و استفاده از رنگ منحصربه‌فرد خاکستری هستیم. زیر کاپوت این هامر ویژه هم پیشرانه 8 سیلندر 6.6 لیتری توربودیزل آرمیده است. این پیشرانه جدید قدرت 500 اسب بخاری و گشتاور عظیم 1355 نیوتون متری دارد.


کابین هامر هم تغییرات کاملی را تجربه می‌کند. چرم دست‌دوز و ضد آب روی صندلی‌ها جلو و عقب و بخش‌هایی از کنسول مرکزی به کار رفته است. یک داشبورد کاملاً سفارشی و سیستم صوتی محیطی نیز تکمیل کننده بخش داخلی این آفرودر هستند. هر خودرو در گاراژ Mil-Spec با دست ساخته می‌شود.


این خودرو را می‌توان با فرم‌های بدنه چهار درب هاردتاپ پیکاپ، چهار درب هاردتاپ، چهار درب هاردتاپ واگن، چهار درب هاردتاپ شاسی بلند و دو درب هاردتاپ پیکاپ سفارش داد. گران‌ترین گزینه برای این هامر سفارشی نسخه شاسی‌بلند چهار درب است که علاوه بر قیمت پایه باید 28999 دلار دیگر هم پرداخت. هامر H1 Mil-Spec قیمت حدود 200 هزار دلاری بدون هرگونه آپشنی داشته و نمونه‌ی M1 لانچ ادیشنی که در تصاویر مشاهده می‌کنید کمی گران‌تر است.


اولین نمونه لانچ ادیشن این خودرو دارای پیکربندی مدل چهار درب هاردتاپ پیکاپ با قیمت 13999 دلاری و همچنین پکیج بدنه و لاستیک 5499 دلاری می‌باشد. همچنین به این مجموعه باید اسنورکل آلومینیومی 699 دلاری را نیز اضافه کرد. در کل قیمت مدل M1 لانچ ادیشن به 239 هزار دلار می‌رسد.

 

 

 

 

منبع: پدال