محصولات اروپایی زامیاد این روزها شاید تنها محصولاتی هستند که از سوی گروه خودروسازیسایپا به صورت تحویل فوری و با تسهیلات ویژه عرضه می‌شوند که از جمله محصولات با کیفیت تجاری در سبد محصولات خاص به شمار می‌روند. طبق اطلاعیه جدید گروه خودروسازی سایپا، مشتریان می‌توانند با شرایط ویژه از محصولات اروپایی زامیاد خریداری کنند.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات اروپایی زامیاد خبر داد که مشتریان می‌توانند علاوه بر امکان خرید اقساطی، از تخفیف ۱۰ و ۳۰ میلیون تومانی نیز برای خرید نقدی بهره‌مند شوند!

این تخفیف جالب سایپا در حالی است که در وضعیت فعلی اکثر خودروسازان نه تنها خودرویی را به فروش فوری نمی‌رسانند، بلکه با موعد تحویل بلند مدت، قیمت غیرقطعی برای محصولاتشان اعلام می‌کنند.

طبق اعلام این گروه خودروسازی مشتریان می‌توانند کامیون کِشنده استرالیس ۵۴۰ و ون مسافری ایویکو A36-15 را با شرایط ویژه و تسهیلات بلند مدت ثبت سفارش کنند. قیمت این کامیون ۵۹۵ میلیون تومان عنوان شده است که مشتریان متقاضی خرید نقدی این کامیون می‌توانند از تخفیف ۳۰ میلیون تومانی این شرکت استفاده کنند و با رقم ۵۶۵ میلیون تومان و با موعد تحویل فوری اقدام به ثبت سفارش نمایند که طبق اعلام سایپا، پس از تکمیل وجه مشتری خودرو به او تحویل می‌شود.

دومین محصول این شرکت نیز که ون مسافری ۱۱ نفره A36-15 ایویکو است با شرایط ویژه نقد و اقساط و با تخفیف ویژه به فروش می‌رسد. مشتریان متقاضی خرید نقدی این خودرو می‌توانند با قیمت ۱۸۹ میلیون و۹۰۰ هزار تومان ثبت سفارش نمایند که تخفیف ۱۰ میلیون تومانی شامل آنها خواهد شد.

مشتریانی که تمایل به استفاده از تسهیلات حداکثر ۶۰ ماهه سایپا احتیاج دارند می‌توانند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان از این تسهیلات بهره‌مند شوند و با پرداخت ۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خودروی خود را تحویل بگیرند.

فروش این خودروها صرفا از طریق سامانه فروش سایپا خواهد بود و تمامی ضوابط مربوط به قراردادهای لیزینگی در طرح فروش دوم اعمال خواهد شد. موجودی سایپا برای این دو خودرو محدود بوده و به محض تکمیل ظرفیت، سامانه فروش بسته خواهد شد.

مشتریان برای ثبت سفارش می توانند به نمایندگی های زامیاد و سایپا در سرتاسر کشور مراجعه کنند و یا از طریق سایت اینترنتی zamyad.co.ir سفارش خود را ثبت کنند.

 

 

 

منبع: چرخان