پیرو معرفی در نمایشگاه نیویورک سال جاری، سوبارو جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری فارستر 2019 را اعلام کرد.

با قیمت پایه 24295 دلاری، فارستر 500 دلار گران‌تر از نسل قبلی بوده و البته بزرگ‌تر و لوکس تر از همیشه می‌باشد. این خودرو دارای طراحی تکاملی و طیف وسیعی از سیستم‌های کمک‌راننده جدید است.

سوبارو فارستر 2019
کار را با مدل پایه آغاز می‌کنیم که دارای چراغ‌های جلوی LED و جلوپنجره فعال به منظور بهبود مصرف سوخت می‌باشد. رینگ‌های 17 اینچی فولادی به‌صورت استاندارد در این مدل نصب شده اما با پرداخت 600 دلار می‌توان رینگ‌های آلیاژی را سفارش داد.

سوبارو فارستر 2019
کابین فارستر کمی پایه بوده اما دارای سیستم تهویه مطبوع خودکار و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 6.5 اینچی و ارتباطات اپل کار پلی و اندروید اتو است. خریداران همچنین شاهد شیشه‌های برقی و قفل مرکزی، سیستم صوتی با 4 بلندگو و دوربین دنده‌عقب خواهند بود. دیگر ویژگی‌های مدل پایه فارستر 2019 عبارت است از فرمان تلسکوپی و ورود بدون کلید.

سوبارو فارستر 2019
از نظر ایمنی، این کراس اوور ژاپنی دارای سیستم کمک راننده EyeSight سوبارو است که شامل کروز کنترل تطبیقی، ترمز پیش از برخورد، هشدار خروج خودرو از مسیر و دستیار حفظ خودرو بین خطوط می‌باشد.

سوبارو فارستر 2019
قیمت مدل فارستر پریمیوم از 26695 دلار آغاز می‌شود. این نسخه دارای طراحی لوکس‌تر بوده و از شیشه‌های عقب تیره و رینگ‌های 17 اینچی آلیاژی سود می‌برد. این خودرو به سانروف پانورامیک، اسپویلر عقب همرنگ بدنه و ریل‌های سقف مشکی مجهز است.


داخل کابین تجهیزات اضافه زیادی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به صندلی برقی راننده با تنظیم در 10 جهت و پشت آمپرهای متفاوت با صفحه‌نمایش رنگی اشاره کرد. دیگر ویژگی‌های فارستر پریمیوم نیز شامل غربیلک فرمان چرمی، سیستم صوتی با 6 بلندگو و… می‌باشند.


مدل فارستر اسپورت در میانه خانواده قرار داشته و قیمت پایه آن 28795 دلار است. همان‌گونه که از نام این نسخه برمی‌آید، فارستر اسپورت دارای ظاهر اسپورت تری بوده و از جلوپنجره منحصربه‌فرد و خروجی اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ سود می‌برد. این کراس اوور همچنین دارای عناصر نارنجی‌رنگ و رینگ‌های 18 اینچی مشکی است.

سوبارو فارستر 2019
استایل اسپورت به داخل کابین نیز راه یافته و رانندگان شاهد تریم منحصربه‌فرد، دوخت‌های نارنجی و صندلی‌های ویژه خواهند بود. دیگر تغییرات این مدل شامل پشت آمپرهایی با طراحی اسپورت و غربیلک فرمان مجهز به پدال شیفترها می‌باشد.

سوبارو فارستر 2019
فارستر اسپورت به سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای هم مجهز است. نهایتاً اینکه پکیج آب‌وهوای چهار فصل در این نسخه به‌صورت استاندارد وجود دارد که دربردارنده صندلی‌های جلوی گرم شونده، آینه‌های جانبی گرم شونده و یخ‌زدای شیشه جلوست.

سوبارو فارستر 2019
یک پله بالاتر فارستر لیمیتد قرار می‌گیرد که قیمت 30795 دلاری دارد. این نسخه روی لاکچری بودن تمرکز داشته و از صندلی‌های چرمی، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 8 اینچی و رینگ‌های 18 اینچی دو رنگ سود می‌برد. همچنین سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای با دستورات صوتی هم در فارستر لیمیتد وجود دارد. تکمیل کننده تجهیزات مهم این نسخه تشخیص نقاط کور با دستیار تغییر مسیر حرکت و هشدار ترافیک پشتی می‌باشد.

سوبارو فارستر 2019
نهایتاً به مدل پرچم‌دار این شاسی‌بلند یعنی فارستر لیمیتد تورینگ با قیمت 34295 دلار می‌رسیم که از پوشش کرومی آینه‌های جانبی و دستگیره‌های درب کرومی برخوردار است.

سوبارو فارستر 2019
تغییرات بزرگ‌تر در کابین رخ داده‌اند جایی که رانندگان شاهد صندلی برقی سرنشین جلو با تنظیم در 8 جهت، غربیلک فرمان گرم شونده و سیستم صوتی مرغوب هارمن کاردون خواهند بود. سوبارو همچنین صندلی‌های پشتی گرم شونده و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 8 اینچی و ناوبری GPS را در لیمیتد تورینگ نصب کرده است.


صرف‌نظر از تریم انتخابی، تمامی نسخه‌های فارستر 2019 از پیشرانه 4 سیلندر 2.5 لیتری با قدرت 182 اسب بخار و گشتاور 238 نیوتون متری استفاده می‌کنند. این پیشرانه با یک گیربکس CVT و سیستم چهار چرخ محرک همکاری می‌کند.

 

 

 

منبع: پدال