زمانی که بحث مالکیت و راندن یک خودروی پرفورمنس و اسپرت پیش می‌آید انواع و اقسام فرصت‌ها برای به دردسر افتادن وجود دارد! اگر پیش از این پشت فرمان خودرویی اسپورت با قدرت بالا ننشسته‌اید به سختی می‌توانید در برابر وسوسه گاز دادن و رسیدن به سرعت‌های بسیار بالا مقاومت کنید؛ اما رانندگانی که در ادامه خواهید دید کمی با بقیه فرق دارند!


در این مورد ظاهراً 10 خودرو در جاده‌ای در کنتیکت آمریکا سرعت بسیار پایینی داشته‌اند. پلیس کنتیکت دیروز تصویری از این خودروها منتشر کرده و ترافیک خودروها را نشان می‌دهد. در این تصویر به وضوح یک شورولت کوروت را می‌بینیم اما دیگر خودروها خیلی واضح نیستند. پلیس خبری از حضور خودروهایی مسابقه‌ای در جاده با سرعت بسیار پایین دریافت کرده است. این خودروها هر دو لاین رفت و آمد جاده‌ای را مسدود کرده و باعث ایجاد بی‌نظمی و ترافیک شده‌اند.

ظاهراً خودرویی که در جلوی همه قرار داشته به پلیس‌ها اعلام می‌کند این توقف برای برنامه جدیدی است ولی به نوع واقعه اشاره نشده است. صرف‌نظر از برنامه‌های در نظر گرفته شده، تخلف یاد شده اصلاً از نظر پلیس قابل گذشت نبوده و هر 10 راننده جریمه شده‌اند.

شایان ذکر است که مکان توقیف این خودروها با شهر نیو هیون فاصله زیادی نداشته است. ما چیزی درباره چند و چون ماجرا نمی‌دانیم اما بیایید حدس بزنیم! وجود چندین خودروی پرفورمنس، یک نفر دوربین به دست و تونلی عجیب و طولانی در بزرگراه باعث می‌شود فکر کنیم که این افراد بیشتر به فکر تهیه کلیپ در یوتیوب بوده‌اند.

توقف سه یا چهار ثانیه‌ای خودرو برای تصویربرداری و حتی ایجاد سروصدای کوتاه در بزرگراه خیلی بد نیست اما خب مسدود کردن یک بزرگراه در زمانی شلوغ خیلی جالب به نظر نمی‌رسد.

 

 

 

منبع: پدال