خودروهای توقیفی در تهران به یکی از معضلات بزرگ برای پلیس تبدیل شده و روزانه صدها مورد از این خودروها روانه پارکینگ‌های این نهاد نظامی می‌شوند ولی رئیس پلیس پایتخت در گفتگویی اعلام کرد که به زودی شرایط و تسهیلاتی برای ترخیص این خودروها ارایه خواهند داد تا مردم بتوانند هر چه سریع‌تر خودروهای خود را تحویل بگیرند.

به گزارش چرخان، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در مصاحبه‌ای پیرامون خودروهای توقیفی در پایتخت گفت: در حال حاضر صدها خودرو و موتور سیکلت دارای بیش از یک میلیون تومان جریمه وجود دارند که در پارکینگ‌های نیروی انتظامی متوقف شده‌اند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: ما به مناسبت دهه ولایت و اعیاد قربان و غدیر به تمامی همکارانمان پیرامون خودروها و موتورسیکلت‌های دارای بیش از یک میلیون تومان جریمه تذکر داده‌ایم تا با اغماض بیشتری با آنها برخورد شود و مساعدت‌های لازم برای ترخیص خودروهای توقیفی انجام گردد.

وی در پایان گفت: در حال حاضر و با توجه به طرح دهه ولایت توانستیم مساعدت لازم برای ترخیص بیش از ۲۸۰۰ خودرو و موتور سیکلت با جریمه بالای یک میلیون را تومان انجام داده و با باقی مردم نیز این مساعدت انجام خواهد شد. مردم در این طرح می‌توانند از تخفیف در جرایم و اعتراض به جرایم بهره‌مند شوند و در صورت استقبال نیز قابلیت تمدید وجود خواهد داشت.

 

 

منبع: چرخان