مرحله چهارم از مسابقه اتومبیل‌رانی اسلالومقهرمانی کشور با حضور ۷۶ راننده از ۲۱ استان به میزبانی پیست بین‌المللی سوپرکارت آیلند برگزار شد.  
به گزارش موتوتل اين رقابت‌ها در پنج کلاس منفی۱۵۰۰ سی‌سی بانوان، مثبت ۱۵۰۰ سی‌سی بانوان، منفی ۱۵۰۰ سی‌سی آقایان، مثبت ۱۵۰۰ آقایان و کلاس آزاد دیروز جمعه ۹ شهریورماه و با استقبال قابل‌توجه علاقه‌مندان به ورزش‌های موتوری انجام شد.
در کلاس مثبت ۱۵۰۰ سی‌سی آقایان سیدعلی پورشهید از استان فارس، مهرداد صفری از اصفهان و میثم زمانی از یزد  عناوین اول، دوم و سوم را کسب کردند.
در کلاس مثبت ۱۵۰۰ سی‌سی بانوان صفورا احمدی از تهران، یلدا مرادی از گیلان و سیما یزدان‌پناه از کرمان مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
درکلاس منفی۱۵۰۰ سی‌سی آقایان مجتبی پورحسنی از یزد، علی یزدانی از مرکزی و مهرصاد ریختگر از خوزستان سکوهای اول، دوم و سوم را بدست آوردند.
در کلاس منفی۱۵۰۰ سی‌سی بانوان لیلا پیکان‌پور از اصفهان، محبوبه واحدیان از کرمان و سرور دستگاهی از خوزستان در جایگاه اول تا سوم ایستادند.
در بخش آزاد هم مجید فتحی از خوزستان، حامد حسن‌پور از البرز و بهرام کمالی از اصفهان عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.
همچنین کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به سینا آریانی از آذربایجان شرقی تعلق گرفت و در بخش تیمی نیز به ترتیب کرمان، خوزستان و یزد در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند. لازم به ذکر است که در حاشیه این مسابقات همایش اتومبیل سواران نیز برگزار شد که جذابیت این مسابقات رو دوچندان کرده بود.

برای دیدن ویدیو و عکسهای این مسابقات اینجا کلیک کنید.