بازار خودروهای داخلی به قدری بهم ریخته است که باعث شده تا شرکت‌های خودروساز  داخلی نیز از عرضه گسترده محصولاتشان سر باز زنند و به نظر می‌رسد در این بین شرایط به گونه‌ای نیست که مشتریان و مصرف کنندگان واقعی بتوانند با یک شرایط متعادل اقدام به خرید خودرو نمایند ولی ارس خودرو در بخشنامه‌ای از شرایط فروش محدود پیکاپ آمیکو خبر داد.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی ارس خودرو در بخشنامه‌ای اعلام کرد که مشتریان می‌توانند با شرایط ویژه اعلام شده توسط این شرکت اقدام به خرید پیکاپ آمیکو کرده و از شرایط ایجاد شده برای خرید مستقیم از عرضه کننده خودرو استفاده نمایند.

وحید محمدی رئیس سازمان فروش شرکت ارس خودرو دیزل در گفتگویی پیرامون این بخش‌نامه فروش اعلام کرد: قیمت وانت های دوکابین ۲۱۷ و مدل تک کابین چیزی در حدود ۱۴۵ میلیون تومان پیش بینی می‌شود. این خودروها طی ۳۰ روز به مشتریان تحویل داده خواهد شد و مشتریان طبق زمان‌بندی ثبت نام می‌توانند مراحل تحویل خودروی خود را انجام دهند.

وی در ادامه افزود: البته مشتریان قطعا طی کمتر از ۳۰ روز خودروی خود را تحویل خواهند گرفت و تلاش ما بر تحویل ۲۰ روزه خودروها خواهد بود. شرایط جدید فروش پیکاپ آمیکو آغاز شده و تا ۱۵ روز آینده ادامه خواهد داشت و با توجه به محدودیت در تعداد خودروهای قابل ثبت نام، طبیعتا این طرح و مبادی ثبت نام به محض تکمیل ظرفیت ملغی خواهد شد.

 

منبع: چرخان