چند روزی است که با تدبیر وزارت صنعت و خودروسازان طرحی در رسانه‌های اقتصادی مطرح می‌شود که طبق آن این شرکت‌ها موظف به عرضه خودرو با قیمت های قطعی بوده و همین‌طور موعد تحویل این خودروها ۴۵ روزه خواهد بود. ساعاتی قبل گروه خودروسازی سایپا طی بخشنامه‌ای شرایط فروش محصولاتش را اعلام نمود که خبری از شرایط فوق‌الذکر نبود.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریان می‌توانند از صبح فردا با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت اقدام به ثبت سفارش کنند که موعد تحویل این خودروها کوتاه مدت بوده و طبق شرایطی که در ادامه مطرح می‌کنیم خواهد بود.

طرح پیش فروش سایپا ۱۳۱

اولین خودرو عرضه شده در این طرح با پیش پرداخت ۱۱ میلیون تومان بوده و موعد تحویل خودرو نیز هفته چهارم ماه‌های آذر، دی، بهمن ۹۷ و اردیبهشت و خرداد ۹۸ تعیین شده است.

طرح پیش فروش سایپا ۱۳۲

دومین خودرو عرضه شده در این طرح با پیش پرداخت ۱۱ میلیون تومان بوده و موعد تحویل خودرو نیز هفته چهارم اردیبهشت و خرداد ۹۸ قید شده است.

طرح پیش فروش سایپا ۱۵۱

سومین خودرو عرضه شده در این طرح با پیش پرداخت ۱۱ میلیون تومان بوده و موعد تحویل خودرو نیز هفته چهارم ماه‌های آبان، آذر، دی و بهمن ۹۷ تعیین شده است.

طرح پیش فروش تیبا بنزین سوز

چهارمین خودرو عرضه شده در این طرح با پیش پرداخت ۱۴ میلیون تومان بوده و موعد تحویل خودرو نیز هفته چهارم ماه‌های آذر، دی، بهمن ۹۷ و اردیبهشت و خرداد ۹۸ قید شده است.

طرح پیش فروش تیبا ۲

پنجمین خودرو عرضه شده در این طرح با پیش پرداخت ۱۵ میلیون تومان بوده و موعد تحویل خودرو نیز هفته چهارم ماه‌های دی، بهمن، اسفند ۹۷ و اردیبهشت و خرداد ۹۸ تعیین شده است.

طرح پیش فروش ساینا

ششمین خودرو عرضه شده در این طرح با پیش پرداخت ۱۵ میلیون تومان بوده و موعد تحویل خودرو نیز هفته چهارم اسفند ۹۷ و اردیبهشت  و خرداد ۹۸ قید شده است.

 

طرح پیش فروش وانت نیسان تک سوز

هفتمین خودرو عرضه شده در این طرح با پیش پرداخت ۱۹ میلیون تومان بوده و موعد تحویل خودرو نیز هفته چهارم ماه‌های آذر، دی، بهمن و اسفند ۹۷ تعیین شده است.

 

طرح پیش فروش وانت نیسان دوگانه سوز

هشتمین خودرو عرضه شده در این طرح با پیش پرداخت ۲۱ میلیون تومان بوده و موعد تحویل خودرو نیز هفته چهارم ماه‌های آبان، آذر، دی و بهمن ۹۷ تعیین شده است.

شرایط و نکات اختصاصی این طرح:

۱- سود مشارکت در همه خودروها ۱۵ درصد بوده و مشتری از سود انصراف ۱۲ درصدی در صورت انصراف از خرید بهره‌مند می‌شود.

۲- ثبت نام صرفا اینترنتی بوده و هیچ گونه امکان ثبت نام در نمایندگی‌ها وجود ندارد.

۳- مشتری از هیچ گونه حق صلحی برخوردار نیست.

۴- هر کد ملی صرفا قادر به سفارش یک خودرو خواهد بود.

۵- مشتریانی که در یک سال و نیم گذشته از این شرکت خودرو خریداری کرده باشند در این شرایط فروش حق شرکت ندارند.

۶- قیمت خودروها در زمان صدور دعوت‌نامه مشخص می‌شود و مشتری می‌بایست مابه‌التفاوت را به حساب سایپا واریز کند.

 

 

 

منبع: چرخان