فورد با شاسی بلند میان سایز و پرفورمنس اِج ST 2019 وارد بازار شده است و پیکربندی این خودرو هم‌اکنون به‌صورت آنلاین در دسترس قرار دارد. این کراس اووراسپرت با قیمت 42355 دلاری در بالاترین سطح خانواده قرار می‌گیرد. قیمت پایه ی اِج نیز برابر با 30990 دلار می‌باشد؛ اما با سفارش تمامی آپشن های ممکن برای نسخه‌ی ST، قیمت این مدل به 55005 دلار می‌رسد که شامل 995 دلار هزینه‌ی تحویل نیز می‌باشد.


فورد اِج ST با پیشرانه 6 سیلندر 2.7 لیتری اکوبوستی عرضه می‌شود که قدرت 335 اسب بخاری و گشتاور 515 نیوتون متری دارد. تنها گیربکس در دسترس برای این خودرو از نوع 8 سرعته اتوماتیک بوده و البته سیستم چهار چرخ محرک نیز در این شاسی‌بلند وجود دارد.


از اینجا به بعد خریداران می‌توانند شاسی‌بلند خود را با آپشن های متنوع سفارش دهند. 6 رنگ بدنه برای این خودرو وجود دارد که 4 تای آن بدون هزینه بوده اما دو رنگ قرمز و سفید پلاتینیم به ترتیب با بهای 395 و 595 دلار در دسترس هستند. تنها پوشش کابین نیز چرم ابونی است.


اگرچه پکیج 401A نام خیلی جالبی ندارد اما با قیمت 5585 دلاری خود پر از تجهیزات مدرن است. این پکیج شامل سیستم ناوبری با کنترل صوتی، صندلی‌های گرم و سرد شونده عقب، دستیار پارک فعال، دوربین‌های 360 درجه و دوربین جلوی 180 درجه با دید دوتایی می‌باشد.


مشتریان همچنین می‌توانند پکیج ترمز پرفورمنس با قیمت 2695 دلار را انتخاب کنند. همان‌گونه که نام این پکیج نشان می‌دهد، ارتقای صورت گرفته در خودرو شامل دیسک‌های ترمز خنک شونده در جلو و عقب، کالیپرهای قرمز کلرادو و لنت‌های پرفورمنس می‌باشد. این پکیج همچنین شامل رینگ‌های 21 اینچی مشکی براق و لاستیک‌های تابستانی است.


برخی پکیج‌های کوچک دیگر نیز در دسترس هستند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به پکیج بار 290 دلاری اشاره کرد. این پکیج دربردارنده‌ی کف‌پوش محفظه بار، محافظ سپر عقب و کاور تاشدنی محفظه بار است. پکیج آب‌وهوای سرد نیز با قیمت 495 دلار در دسترس بوده و شامل غربیلک فرمان گرم شونده، یخ‌زدای شیشه‌ی جلو می‌باشد. نهایتاً با پرداخت 1995 دلار نیز می‌توان سیستم اطلاعات سرگرمی صندلی‌های عقب را سفارش داد.

 

منبع: پدال