شورولت بلیزر مدل 2019 در اوایل ژانویه سال 2019 با قیمت پایه 29.995 دلار وارد نمایندگی های شورولت خواهد شد. این خودرو نام بلیزر که نماد قدرت است را مجددا احیا می کند اما مدل جدید بلیزر برخلاف مدل های گذشته که شاسی بلندهایی با ساختار مجزای شاسی و بدنه بودند به یک SUV با ساختار یکپارچه شاسی و بدنه تبدیل می شود. جایگاه بلیزر جدید در میان SUVهای شورولت بین مدل تراورس و ایکوناکس است.
شورولت بلیزر 2019 به صورت استاندارد مجهز به موتور 2.5 لیتری 4 سیلندر است که 193 اسب بخار قدرت و 255 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. خریداران می توانند موتور 3.6 لیتری V6 با 305 اسب بخار قدرت و 365 نیوتن متر گشتاور را انتخاب کنند. هر دو پیشرانه مجهز به سیستم استاپ استارت و گیربکس 9 دنده اتوماتیک هستند. یک سیستم 4 چرخ محرک برای این خودرو موجود است که می تواند هنگامی که چسبندگی اضافی مورد نیاز نباشد محور عقب را غیرفعال کند تا مصرف سوخت کاهش یابد.
این SUV جدید شامل مدل های L، Blazer، RS و Premier است که هر کدام از نظر ظاهری تفاوت هایی با یکدیگر دارند. تمام مدل ها به صورت استاندارد مجهز به چراغ های جلوی HID، چراغ های روشنایی روز LED و آینه های گرمکن دار هستند. داخل کابین سیستم سرگرمی با صفحه نمایش 8.0 اینچی وجود دارد که از اپلیکیشن های اندروید اتو و اپل کار پلی پشتیبانی می کند. برای راحتی بیشتر، سیستم تهویه مطبوع دو کاناله و صندلی عقب با قابلیت جا به جایی به صورت کشویی نیز وجود دارد.
علاوه بر این خریداران می توانند آپشن هایی مانند سانروف پانورامیک با شیشه دو جداره، دوربین با دید مخصوص قلاب تریلر برای اتصال راحت تر تریلر به خودرو، غربیلک فرمان گرمکن دار، صندلی های جلو مجهز به سیستم گرمایش و تهویه، صندلی های عقب مجهز به سیستم گرمایش، دوربین دید عقب و کروز کنترل تطبیقی را برای بلیزر سفارش دهند. متاسفانه شورولت هنوز جزئیات قیمتی مربوط به این آپشن ها را اعلام نکرده است ولی پیش بینی می شود در زمانی نزدیک به ورود این خودرو به بازار اعلام شود.

شورولت بلیزر جدید مدل 2019

شورولت بلیزر جدید مدل 2019

 

شورولت بلیزر جدید مدل 2019

شورولت بلیزر جدید مدل 2019

 

 

شورولت بلیزر جدید مدل 2019

شورولت بلیزر جدید مدل 2019

 

 

 

منبع: خودرو بانک