کیا سراتو 2019 جدیدا معرفی شده است و در مقایسه با نسل قبلی خود آنقدر پیشرفت کرده است که برای دیدن تغییرات آن نیاز نیست حتما یک متخصص خودرویی باشید.
طراحی این خودرو بسیار بهتر از نسل های قبلی شده است و البته به خوبی می توان رگه هایی از سدان اسپرت کیا استینگر را در سراتو نیز مشاهده کرد. همین الهام گیری از استینگر سبب شده تا سراتو ظاهری فراتر از کلاس قیمتی خود داشته باشد.
سواری این مدل گرچه کمی خشک است اما در حد آزار دهنده نیست و متعادل است ولی هندلینگ سراتو در مدل 2019 بسیار بهتر از مدل های قبلی شده است. می توان گفت که سراتو در زمینه لذت رانندگی هنوز با مزدا 3 فاصله دارد اما توانسته فاصله‌ی خود با این خودرو را بسیار کم کند.
 

کیا سراتو 2019

کیا سراتو 2019

اما در بخش امکانات رفاهی و ایمنی، این سراتو است که دست مزدا 3 را از پشت خواهد بست چون در لیست کامل امکانات این خودرو می توان مواردی همچون سیستم مالتی مدیا با نمایشگر 8 اینچی، اندروید اتو، اپل کارپلی، سیستم رهیاب ماهواره‌ای، تهویه مطبوع خودکار دوگانه، سیستم هشدار تصادف از جلو، سیستم کمکی پیشگیری از تصادف، رادار بین خطوط، دوربین دید عقب و سیستم پارک خودکار را مشاهده کرد.
 

کیا سراتو 2019

کیا سراتو 2019

کیفیت داخلی سراتو نیز در مقایسه با قبل پیشرفت کرده است و این مورد در کنار قیمت پایه‌ی 18 هزار و 595 دلاری این خودرو می تواند ارزش در برابر بهای پرداختی سراتو را در سطح بالاتری از رقبا قرار دهد.
 

منبع: خودرو بانک