اولین راند مسابقات موتورسوار​ی Race ( سرعت ) در پیست موتورسواری و اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.    

به گزارش موتوتل ،  این رقابت روز جمعه ۲۰ مهرماه از ساعت ۱۱ با حضور موتور سواران برتر استانهای سراسر کشور در ۴ کلاس همگانی ، 125 ، 600 و 1000سی سی آغاز شد و با توجه به اینکه این رقابت نخستین مسابقه در ​سال ۱۳۹۷​ بود ، ​با استقبال چشمگیری از سوی تماشاگران و علاقمندان به این ورزش روبرو شد .

در پایان و پس از رقابتی سخت و هیجان انگیز میان موتورسواران در نهایت نفرات برتر معرفی و روی سکو رفتند .

در کلاس همگانی رضا اصغری از استان تهران مقام نخست و عقیل اکبری از استان اصفهان و میثم جمعه پور از استان تهران بترتیب دوم و سوم شدند.

اما در کلاس 125سی سی سید حسین برومند از خراسان رضوی سکوی نخست رو از آن خود کرد و یاسین سینه سپهر از مازندران و محمد امین کارخانه از تهران سکو های دیگر را بدست آوردند.

در کلاس ۶۰۰ سی سی نفرات برتر بدین ترتیب روی سکو رفتند , سلمان عضایی از تهران اول و علی باصری از فارس دوم و حمید زارعی از تهران سوم شدند.

و اما در کلاس جذاب ۱۰۰۰ سی سی مهدی جابری از  تهران با اختلاف مقام اول را بدست آورد و محسن مرگن از  تهران مقام دوم ودر نهایت ساسان اکبری از تهران مقام سوم رو کسب کردند.

نکته جالب در این کلاس رقابت تنگاتنگ مهدی جابری و ساسان اکبری بود که در نهایت ساسان اکبری بدلیل نقص فنی از این رقابت جا ماند و مهدی جابری با اقتدار قهرمان شد.

برای دیدن ویدیو این رقابت جذاب کلیک کنید.