حتی تصور آفرود کردن با هایپرکاری همچون بوگاتی شیرون هم خنده‌دار است. این خودروی پرقدرت در طی مسافت‌های زیاد با سرعت‌های دیوانه‌وار‌ می‌درخشد. هم‌اکنون یکی از هنرمندان دنیای خودرو با نام Rain Prisk اقدام به تصور محالات کرده و این هایپرکار تولید محدود را به فرم یک آفرودر ماجراجو تصور کرده است.


شیرون خودرویی چهار چرخ محرک است بنابراین این سیستم می‌تواند مزیت کشش بیشتر در زمین‌های گلی و خاکی را به همراه داشته باشد. Prisk ارتفاع خودروی خیالی خود را بالاتر برده تا از برخورد قطعات مکانیکی حیاتی با موانع پیشگیری شود. بخش زیر سپر جلو کاملاً جذاب به نظر می‌رسد. همچنین یک وینچ هم در این بخش تعبیه شده است.

این هنرمند همچنین از تجسم لاستیک‌های آفرود غول‌پیکر غافل نشده است. این امر نیازمند بریدن گلگیرها برای ایجاد فضای مناسب برای لاستیک‌ها بوده است. با نگاهی دقیق‌تر می‌توانید ضربه‌گیرهایی را ببینید که نقش قابل‌توجهی در جذب ناهمواری‌ها و دست‌اندازها دارند.

شیرون استاندارد فضای بار زیادی ندارد بنابراین Prisk از میله‌های سقفی برای ایجاد فضای بیشتر سود برده است. همچنین چراغ‌های LED برای ایجاد روشنایی بیشتر در زمان کمپ وجود دارند.

راندن چنین خودروی عجیبی در صحرا کاملاً جذاب خواهد بود اما خب در زمان فکر کردن به چنین کاری، شیرون اولین گزینه‌ای نیست که به ذهن می‌رسد. این خودرو بیش از حد پیچیده بوده و زمانی که سیستمی نقص پیدا کند حل کردن مشکل آن واقعاً سخت خواهد بود. قبلاً تعویض روغن بوگاتی ویرون را مشاهده کرده‌ایم و همین موضوع برای سختی کار با شیرون کفایت می‌کند. اگر می‌خواهید با دشت و صحرا بروید ما خودرویی همچون جیپ CJ، تویوتا FJ یا چیزی شبیه آن‌ها را توصیه می‌کنیم.

این طراح همچنین رندری از فورد GT آفرود را نیز طراحی کرده که دیدن ان هم خالی از لطف نیست.

 

 

 

منبع: پدال