هیوندای مشخصات و قیمت مدل فیس لیفت شده توسان را برای بازار امریکا اعلام کرد. هم اکنون عرضه این خودرو در بازار این کشور آغاز شده و مشتریان می توانند نسبت به خرید توسان 2019 اقدام کنند.
هیوندای توسان 2019 دارای امکانات ایمنی بیشتری از قبل است و سیستم های پیشگیری از تصادف، سیستم بین خطوط، سیستم فعال رادار نقطه کور و سیستم تشخیص هوشیاری راننده در این خودرو به صورت استاندارد موجود هستند.
هیوندای توسان فیس لیفت دارای طراحی جدیدی نیز است و چراغ های جلو و عقب آن کاملا جدید هستند ضمن اینکه از چراغ های روشنایی در روز LED جدیدی نیز در این مدل بهره گیری شده. جلوپنجره، سپرهای جلو و عقب و رینگ ها نیز از دیگر خش هایی هستند که دستخوش تغییر شده اند.
 

هیوندای توسان

هیوندای توسان

داخل اتاق توسان 2019 شاهد طراحی کاملا جدید و منطبق با محصولات روز هیوندای هستیم و این بخش کمترین شباهتی به مدل قبل از فیس لیفت ندارد. یک نمایشگر 7 اینچی برای سیستم مالتی مدیا در نظر گرفته شده که می توان در صورت تمایل آن را با ابعاد 8 اینچی نیز سفارش داد. این نمایشگر در هر دو مدل 7 و 8 اینچی به اپل کارپلی و اندروید اتو مجهز است و اشتراک 3 ساله سیستم بلو لینک هیوندای نیز به همراه آن ارائه می شود.
 

هیوندای توسان

هیوندای توسان

هیوندای موتورهای قابل انتخاب برای توسان را نیز تغییر داده است به طوری که موتور 1.6 لیتری 175 اسبی توربو دیگر حذف شده و جای آن را یک موتور 2.4 لیتری با قدرت 181 اسب بخار گرفته است. در مدل پایه هم از یک موتور 2 لیتری با قدرت 164 اسب بخار و گشتاور 205 نیوتون متر استفاده شده است.
هیوندای توسان در تمامی مدل هایش به گیربکس شش دنده اتوماتیک مجهز است و به صورت آپشن امکان سفارش سیستم چهارچرخ محرک هم وجود دارد.
 

هیوندای توسان

هیوندای توسان

قیمت مدل پایه هیوندای توسان فیس لیفت از 24 هزار دلار شروع می شود که اگر دلار واقعی را رقمی در حدود 15 هزار تومان در نظر بگیریم چیزی در حدود 360 میلیون تومان می شود و از مدل فعلی که در بازار ایران وجود دارد ارزان تر است! فول ترین مدل توسان نیز که تیپ Ultimate است و از موتور 2.4 و سیستم چهارچرخ محرک استفاده می کند دارای قیمت 33 هزار دلار است.
 

منبع: خودرو بانک