تاکنون درگ های بسیار زیادی از مک لارن 720S با سوپرکارهای دیگر منتشر کرده‌ایم و به جرات می‌توان گفت این خودرو یکی از هیولاهای درگ حتی در حالت استوک خود می‌باشد. اکثر ویدئوهایی که منتشر شده کار درگ تایمز بوده است.


دست‌اندرکاران این کانال یوتیوبی هم‌اکنون 720S را در مقابل 30 خودروی متفاوت، از هر نوع و کلاسی قرار داده‌اند. مک لارن تنها دو مسابقه را باخته که یکی در برابر یک نیسان GT-R بسیار تیون شده و دیگری نیز پورشه 918 اسپایدر بوده است. به سادگی می‌توان باخت مک لارن در برابر پورشه را نادیده گرفت چراکه 918 اسپایدر یک خودروی چهار چرخ محرک و فوق‌العاده سطح بالاست که این خود مزیت چشمگیری محسوب می‌شود. در دقیقه‌ی 10:25 ویدئو می‌توانید از دست دادن کشش مک لارن در چندین نوبت را مشاهده کنید. البته این خودرو در مسابقه رولینگ پیروزی را از آنِ خود می‌کند.


این ویدئوی 15 دقیقه‌ای نشان دهنده‌ی 30 درگ بین 720S و خودروهای گوناگون در 12 ماه گذشته می‌باشد. اگر زمان کافی را دارید قطعاً مشاهده‌ی همه‌ی این مسابقات را به شما توصیه می‌کنیم چراکه برخی از آن‌ها واقعاً جذاب و هیجان‌انگیز هستند. شاید از شنیدن اینکه مک لارن 720S توانسته تسلا مدل S P100D را شرمنده کند سورپرایز شوید. از طرف دیگر لامبورگینی آونتادور SV را داریم که حتی نتوانسته در مسافت 400 متر به سوپرکار بریتانیایی‌ها نزدیک شود.


برنامه‌های ابتدایی درگ تایمز استفاده از 720S برای سه ماه بوده تا پس از آن فورد GT را در مسابقات شرکت دهند اما فوق‌العاده بودن این سوپرکار باعث شده 720S را تقریباً برای همیشه حفظ کنند. بی‌صبرانه منتظر درگ های بیشتر از این هیولای بی‌ادعا هستیم.

 

منبع: پدال