لکسوس CT 200h 2019 با به‌روزرسانی‌های جدیدی معرفی شده است. این خودرو نسخه‌های کمتری داشته و قیمتش در بریتانیا نیز از 25150 پوند آغاز می‌شود.


به این ترتیب شاهد افزایش 1630 پوندی قیمت این خودرو در مقایسه با مدل سال پیش هستیم. البته این افزایش بها با اضافه شدن تجهیزات جدید جبران شده است. از جمله تجهیزات استاندارد CT 200h 2019 می‌توان به رینگ‌های 17 اینچی آلیاژی، حسگرهای پارک و دوربین دنده‌عقب، برف‌پاک‌کن‌های حساس به باران، سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 7 اینچی اشاره کرد.


خانواده‌ی CT 200h 2019 با تریم های SE و لاکچری خداحافظی کرده بنابراین هم‌اکنون با تریم گرید در دسترس است. این نسخه در مقایسه با مدل پایه دارای ویژگی‌های متمایز بدنه و کابین، سیستم تعلیق اسپورت تر، شیشه‌های دودی عقب، پوشش تاهارای کابین، صندلی‌های جلوی گرم شونده و آینه وسط با تیره شوندگی خودکار بوده و قیمتش نیز از 27150 پوند آغاز می‌شود.


پرچم‌دار این خانواده خودروی تاکومی است که قیمت 31250 پوندی داشته و با تجهیزاتی همچون چراغ‌های جلوی LED، سانروف، حسگرهای پارک جلو و عقب، ناوبری پریمیوم لکسس و سیستم صوتی مارک لوینسون عرضه می‌شود.


با پرداخت 500 پوند بیشتر می‌توان پکیج اسپورت را برای ارزان‌ترین نسخه‌ی CT 200h انتخاب کرد. این پکیج شامل مواردی همچون پوشش مشکی آینه‌های جانبی و جلوپنجره، رینگ‌های 17 اینچی تیره و کابین تاهارا با ترکیب رنگ مشکی می‌باشد.

پکیج تکنولوژی هم با بهای 750 پوندی عرضه شده و برای مدل‌های CT و F اسپورت در دسترس است. این پکیج هم دربردارنده‌ی مواردی همچون چراغ‌های جلوی LED با تنظیم خودکار، نوربالای خودکار و ناوبری پریمیوم لکسس با صفحه‌نمایش 10 اینچی است.


پکیج دیگری که در دسترس است پریمیوم نام داشته و مختص مدل پایه است. شیشه‌های عقب دودی، ورود هوشمند، حسگرهای پارک جلو و عقب، صندلی‌های جلوی گرم شونده و پوشش تاهارا از جمله تجهیزات داخل این پکیج بوده و با قیمت 1000 پوند می‌توان آن را انتخاب نمود.


نهایتاً به پکیج تاکومی می‌رسیم که برای مدل‌های F اسپورت ارائه شده و با قیمت 4850 پوندی عرضه می‌شود. با پرداخت این مبلغ شما شاهد اضافه شدن چراغ‌های جلوی LED با نوربالای خودکار، صندلی‌های جلوی برقی با پوشش چرم، تریم ناگوری، سانروف، ناوبری پریمیوم لکسس و سیستم صوتی مارک لوینسون به خودروی خود خواهید بود.

قوای محرکه‌ی لکسس CT 200h 2019 تغییری نداشته بنابراین همچنان شاهد استفاده از پیشرانه 1.8 لیتری بنزینی و یک واحد الکتریکی هستیم که مجموع خروجی آن‌ها با 136 اسب بخار می‌رسد.

 

 

 

منبع: پدال