با بررسی بازار خودروهای صفر می‌بینیم که خودروهایی با محدوده 50 میلیون تومانی محدود هستند ولی در بازار خودروهای دسته دوم این بازار متنوع است. شاید بپرسید که چه خودروهایی می‌توان در این محدوده قیمتی خریداری کرد؟ جواب به این سوال پیشنهاد سه گزینه است. تنهایی خودروی صفری که می‌توانید خریداری کنید پژو 405 است. این خودرو بخاطر هزینه نگهداری پایین توانسته از پرفروش ترین ها در بازار باشد و اگر شما به خدمات پس از فروش و تامین قطعات اهمیت می‌دهید این خودرو گزینه مناسبی است.
به گزارش خودربانک و به نقل از دنیای خودرو، حال اگر قصد خرید خودروی دسته دوم با کیفیت را دارید، دو گزینه پیشنهاد داده می‌شود. گزینه اول هیوندای ورنا مدل 85 است که البته خرید آن چندان منطقی نیست. هیوندای ورنا یک خودرو کم دردسربا استهلاک پایین و سال ها است که به دلیل سیستم تعلیق با کیفیت و موتور و گیربکس کم خرج جز کم استهلاک ترین خودروها محسوب می‌شود. این خودرو یک سواری نرم با استهلاک پایین، مصرف سوخت پایین و ایمنی بالا بوده اما تنها نقطه ضعف تامین قطعات این خودرو بوده که مالک ممکن است با دردسر روبه رو شود.
گزینه بعدی رنو تندر90 E2 مدل 91 است. این خودرو با موتور 1600 سی سی 16 سوپاپ از نظر شتاب، مصرف سوخت پایین و تامین قطعات توانسته مالکان خود را راضی نگه دارد و بهترین گزینه برای خرید در محدوده 50 میلیون تومان محسوب می‌شود.

 

منبع: خودرو بانک