مرسدس تست‌های خیابانی می‌باخ از نسخه GLS 2020 را آغاز کرده و طبیعی است که در چنین موقعیتی تصاویر زیادی از این خودرو در با پوشش‌های استتاری در فضای مجاری منتشر می‌شود.

در حالیکه نسخه تولیدی GLS از زبان طراحی مدل مفهومی مرسدس می‌باخ لوکس "آلتیمت" بهره می‌برد، شباهت زیادی به نسخه مفهومی خود ندارد و تنها برخی از جزئیات طراحی آن را به ارث برده است. این خودرو قبل از ورود رسمی‌اش به بازی SUV های لوکس، در برابر خودروهایی مانند بنتلی بنتایگا و رولز رویس کولینان قرار می‌گیرد.

شاسی‌بلند آینده می‌باخ از بر پایه نسل آینده GLS ساخته خواهد شد و انتظار داریم می‌باخی‌ها تفاوت‌های بیشتری را در فضای خارجی و فضای لوکس‌تری را در فضای داخلی این خودرو ایجاد کنند. از طرفی در این خودرو شاهد طراحی اصلاح شده در داشبورد، ویژگی‌های گسترده چرمی، چوب و عناصر فلزی خواهیم بود.

 شکار تصاویر لو رفته از شاسی بلند مرسدس بنز می‌باخ + عکس

در فضای خارجی، مرسدس می‌باخ GLS با یک جلوپنجره جدید با طراحی و برند تجاری می‌باخ، سپرهای منحصربه فرد و جزئیات کرومی گسترده دیده خواهد شد.

به عنوان گرانترین SUV مرسدس، GLS می‌باخ احتمالا با یک موتور 4 لیتری V8 توئین توربوی AMG ارائه خواهد شد و همین موتور در نسخه پلاگین- هیبریدی این اتومبیل نیز به کار خواهد رفت. موتورهای V8 در حال حاضر در اکثر مدل‌های مرسدس به کار می‌روند.

 شکار تصاویر لو رفته از شاسی بلند مرسدس بنز می‌باخ + عکس

مرسدس تمرکز زیادی را در تیونینگ GLS می‌باخ نشان داده تا رانندگی نرم‌تر را از این محصول دریافت کند به همین دلیل خودروساز آلمانی از سیستم پیشرفته‌تر "کنترل جادویی بدنه" بهره برده که با استفاده از دوربین‌های ویژه سطح مسیر را با دقت بررسی کرده و سیستم تعلیق را با توجه به مسیر تنظیم می‌کند.

براساس گزارش‌های قبلی مرسدس می‌باخ GLS به زودی در نمایشگاه خودرویی لس آنجلس در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

 شکار تصاویر لو رفته از شاسی بلند مرسدس بنز می‌باخ + عکس

 

 

منبع: وب سایت خودرو