در حدود سه سالی که از معرفی فراری F12tdf می‌گذرد ما این خودرو را با رنگ‌های منحصربه‌فرد متنوعی دیده‌ایم؛ اما این خودروی ویژه که در توکیوی ژاپن حضور دارد شاید بهترین نمونه‌ای باشد که تاکنون مشاهده شده است.

 


این تصاویر نشان دهنده‌ی فراری موردبحث با رنگ بسیار خاصی هستند که برونزو ماسارو نام دارد. یک جست‌وجوی سریع نشان می‌دهد این رنگ در واقع جزو رنگ‌های ارائه شده توسط لامبورگینی بوده و روی چندین محصول سنت آگاتا از جمله لامبورگینی آونتادور SV و آونتادور LP720-4 رودستر نسخه 50 سالگی بکار رفته است.


اطلاعی از هزینه‌ای که این رنگ به مالک فراری F12tdf تحمیل کرده نداریم اما واضح است که هزینه‌ی صرف شده برای آن بالا بوده است. اگرچه رنگ برونزو ماسارو روی آونتادور زیبا به نظر می‌رسد اما به نظر ما این رنگ حتی روی فراری زیباتر هم جلوه می‌کند و به خوبی قطعات گیرا و با ابهت فراری را نشان می‌دهد. آن حس رضایت نهایی که در F12tdf گم شده بود حالا با این رنگ پیدا شده است.


ظاهر خودرو با نوار مشکی روی کاپوت، رینگ‌های نقره‌ای و کالیپرهای ترمز مشکی تکمیل شده است. همچنین روی قوس‌های چرخ جلویی محافظ‌های رنگ شده‌ی اسکودریا به چشم می‌خورند.

 


اما کابین این خودرو نیز به اندازه‌ی ظاهر آن شگفت‌انگیز بوده و در آن شاهد چرم قهوه‌ای‌رنگ بسیار زیبایی هستیم.


به عنوان یادآوری باید گفت فراری F12tdf از پیشرانه 12 سیلندر 6.3 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 770 اسب بخاری استفاده کرده و تنها در عرض 2.9 ثانیه از سکون به تندی 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد.

 

منبع: پدال