FXDR جدید موتورسیکلتی است که کارآیی را  همراه با استایل مسابقه‌ای ارائه می دهد.


FXDR 114 کروزر قدرتمندی است که توانایی‌های هارلی دیویدسون در تولید موتورسیکلت‌های این‌چنینی را ارتقا داده است. قدرت موتور Milwaakee-Eight 114 در ترکیب با اجزا آلومینیومی و کامپوزیتی برای کاهش وزن و با همراهی دوشاخ آلومینیومی جدید (4.6 کیلوگرم سبک‌تر)، تعلیق عقب آلومینیومی، چرخ‌های سبک‌وزن و گلگیرهای کامپوزیتی باعث تقویت همه‌جانبه چابکی و فرمان پذیری این کروزر شده است.


ورودی هوای روبه‌جلو شبیه انواع مورداستفاده در موتورسیکلت‌های مخصوص درگ است و جریان هوای موتور را افزایش می‌دهد.


یکی از قوی‌ترین موتورهایی که به همراه شاسی لوله‌ای این موتورسیکلت ارائه می‌گردد Milwaakee  است که ۱۱۶ نیوتون متر گشتاور در ۳۵۰۰ دور در دقیقه تولید می‌کند.


شاسی سفت‌وسخت لوله‌ای با همراهی سیستم تعلیق باکیفیت باعث چابکی در مسیرهای پرپیچ‌وخم کوهستانی و هنگام رانندگی در بین ترافیک سنگین داخل شهر می‌گردد.


هارلی دیویدسون FXDR قابلیت خم شدن بیشتری در مقابل انواع مشابه دیگر با شاسی لوله‌ای دارد 32.6 درجه به سمت چپ و 32.8 درجه به سمت راست. ازلحاظ بصری طراحی FXDR با کیلومتر شمار قالب‌گیری شده، ترک کوتاه و تنها یک نشیمنگاه شبیه انواع مخصوص مسابقات درگ است.


گلگیر عقب طراحی‌شده تا لاستیک عظیم ۲۴۰ میلی‌متری میشلن Scorcher را در آغوش بگیرد در زمان حرکت لاستیک در دامنه حرکتی تعلیق نیز از آن جدا نشود.


دوشاخ جلو از مدل Fat Bob الهام گرفته‌شده و ۴۳ میلی‌متر قطر دارد.


هارلی دیویدسون FXDR114 از 21349 دلار برای مدل مشکی براق تا 21749 دلار برای رنگ‌های مات قیمت‌گذاری شده است.

 

منبع: americaniron

 

[دانلود ویدئو]

 

 

 

منبع: پدال