عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: قیمت‌های جدید خودرو طی امروز و فردا اعلام نمی‌شود، روز گذشته جلسه‌ای در دفتر وزیر صنعت، معدن و تجارت برگذار شد.

رمضانعلی سبحانی فر در گفت‌وگو با خانه ملت، در خصوص افزایش احتمالی قیمت خودرو طی روزهای آینده، اظهار داشت: با توجه به اینکه در حال حاضر واردات خودرو متوقف شده و مواد اولیه در بورس ارائه می‌شود و تهیه آن با نرخ آزاد انجام می‌شود نیاز به افزایش قیمت‌ خودروها وجود دارد.
 

صنعت خودرو 1میلیون اشتغال ایجاد کرده است

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود یک میلیون اشتغال در بخش خودرو وجود دارد ، گفت: نشست‌ بخش‌های مختلف مرتبط با قیمت گذاری و همچنین تولید خودرو در حال برگذاری است تا در خصوص قیمت‌های جدید محصولات به جمع‌بندی نهایی دست پیدا کنند.

 

 

قیمت خودرو باید سود دلالان را کاهش دهد

 

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: قیمت خودرو باید به گونه‌ای باشد که از یک سو به خودروسازان کمک کند و از سوی دیگر حاشیه قیمتی موجود در بازار که سود آن جیب دلالان می‌رود کمتر شود.

 

 

جلسات بررسی قیمت خودرو با حضور برخی اعضای کمیسیون صنایع و معادن در حال برگذاری است

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه قیمت‌های جدید خودرو طی امروز و فردا اعلام نمی‌شود، خاطرنشان کرد: روز گذشته جلسه‌ای در دفتر وزیر صنعت، معدن و تجارت برگذار شد، اقدامات کارشناسی در خصوص بررسی افزایش قیمت خودرو در حال انجام شدن است از نمایندگان عضو کمیسیون صنایع و معادن نیز در این نشست حضور داشتند.

 

 

منبع: وب سایت خودرو