پیش از آنکه ویدئو را تماشا بفرمایید شاید بخواهید یک جفت هدفون خوب تهیه کرده و آن را به سیستم متصل نموده و سپس با صدای بلند از این سمفونی گوش‌نواز لذت ببرید!


این بار درگ تایمز ویدئوی متفاوتی را منتشر کرده و قطعاً همه از شنیدن آواز جذاب سوپرکارها راضی خواهند بود. این افراد چند نمونه از جذاب‌ترین سوپرکارهای جهان را گردهم آورده‌اند. بجای برگزاری مسابقات درگ سنتی که همه‌روزه شاهد آن هستیم این 6 سوپرکار در یک جنگ صدا به مصاف هم رفته‌اند.


این سوپرکارها عبارت‌اند از: بوگاتی شیرون، فورد GT 2005، فورد GT 2018، مک لارن 720S، فراری 458 اسپچیاله و لامبورگینی اوروس. جدای از جنگ صدای بین این خودروها، فکر می‌کنیم برگزاری یک مسابقه درگ نیز می‌توانست بسیار هیجان‌انگیز باشد.

به‌هرحال از آنجایی که این مسابقه جنگ دور موتورهاست بنابراین بیایید نگاهی به مشخصات فنی هر خودرو بیندازیم.


بوگاتی شیرون از نیروگاه 16 سیلندر 8 لیتری کوادتوربوی 1500 اسبی استفاده می‌کند درحالی‌که در دل مک لارن 720S پیشرانه‌ی 8 سیلندر توئین توربوی 710 اسبی قرار گرفته است. فورد GT 2018 نیز دارای پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3.5 لیتری توئین توربوی 647 اسبی بوده درحالی‌که GT 2005 از پیشرانه 8 سیلندر 5.4 لیتری استفاده می‌کند.

2005 Ford GT

ایتالیایی‌ها نیز هنر خاص خود را نشان می‌دهند. فراری 458 اسپچیاله تنها خودروی تنفس طبیعی این مصاف بوده درحالی‌که لامبورگینی از اوروس از پیشرانه‌ی توئین توربو استفاده می‌کند. به نظر شما کدام‌یک از این سوپرکارها صدای پیشرانه و اگزوز جذاب‌تری دارند؟

Ferrari 458 Speciale


از نظر ما فراری 458 اسپچیاله بهترین صدا را دارد. صدای اگزوز دیوانه‌وار این خودرو انگار با خشم داد می‌زند که مرا در پیست آزاد کنید! اما خب هرکسی نظر خاص خود را دارد.

 

منبع: پدال